Informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas „Ignitis“ klientas: vos keletas mygtuko paspaudimų padės sumažinti sąskaitas už elektrą!

Pranešimas spaudai

2023-04-26, 07:15

4 komentarai (-ų)

Ženkliai nukritus elektros energijos kainoms, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos elektros energijos tiekimo planą į pigesnį bei negrąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas „Ignitis“ klientas: vos keletas mygtuko paspaudimų padės sumažinti sąskaitas už elektrą!

Keistis planą dabar ypač palanku, nes iki pirmojo pusmečio pabaigos pasikeitus turimą aukštesnės kainos nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą į pigesnį nereikės grąžinti iki plano keitimo gautų nuolaidų, o planą keistis bus galima tiek kartų, kiek norėsis.

Pažymima, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius.

Šiandien pateikiame jums detalią informaciją kaip pasikeisti „Ignitis“ turimą planą, o šiame tekste rasite ir vaizdo įrašą, kuriame pateikiama analogiška informacija vaizdo formatu.

Kaip pasikeisti „Ignitis“ elektros planą - detali instrukcija:


Visų pirma, keliaujama į „Ignitis“ internetinę svetainėje ir viršuje, dešinėje pusėje, spaudžiame „Savitarna“ bei prisijungiame prie jos su jums tinkamiausiu prisijungimo būdu. Žinoma, jeigu paskyros neturite – tuomet prieš prisijungiant, reikėtų ją susikurti.

Prisijungus prie „Ignitis“ savitarnos – matysite visus savo turimus planus bei objektus, jeigu jų turite daugiau nei vieną. Taigi, pasirenkame norimą objektą ir planą bei spaudžiame mygtuką „Keisti“. Atlikus šį veiksmą – atsidarys naujas langas, kuriame reikės patvirtinti, kad leidžiate bendrovei tvarkyti asmens duomenis. Spaudžiame „Sutinku“.

Kitame žingsnyje išvysite skaičiuoklę, kuri padės išsirinkti jums tinkamiausią planą. Jums rodomas turimas laiko zonų skaičius, kurio keisti negalite, o žemiau pateikiamas jūsų sunaudojamos elektros kiekis. Jeigu manote, kad šie skaičiai gali keistis – skaičius galite pakoreguoti. Verta pastebėti, kad galite suvesti skaičius pagal mėnesį arba metus.

Atlikus pakeitimus, jeigu tokių buvo, spaudžiame „Skaičiuoti kainą“. Sekančiame žingsnyje jau matysite planus, iš kurių galėsite išsirinkti jums tinkamiausią. „Ignitis“ pateiks pasiūlymus, o kainą galėsite fiksuoti 12 arba 24 mėnesiams. Verta pastebėti, kad fiksuojant kainą ilgesniam laikotarpiui – galėsite pasirinkti papildomą nuolaidą, kas leis sutaupyti dar šiek tiek pinigų.

To paties lango apačioje jūs galite pasirinkti ir žaliosios energijos opciją, o taip pat ir išmaniosios energijos planą. Tokią opciją rasite viršutinėje lango dalyje, dešinėje pusėje. Šis planas puikiai tinka sekantiems elektros energijos kainas biržoje arba tiems, kurie nenori mokėti fiksuoti kainos. Tiesa, tokia opcija galima tik tuomet kai turite išmanųjį skaitiklį.

Išsirinkus tinkamiausią jums planą – spaudžiame „Sudaryti sutartį“. Naujame lange matysite jūsų objektui taikomo „Ignitis“ plano informaciją – norėdami pakeisti planą, spauskite „Sutinku, keičiu planą“. Kitame žingsnyje reikia patikrinti savo kontaktinius duomenis ir jeigu viskas tvarkoje – spaudžiame mygtuką „Užsakyti“.

Atlikus visus šiuos veiksmus – jūsų „Ignitis“ planas sėkmingai pakeistas. Belieka paspausti „Ačiū, supratau“ mygtuką ir jūs grįšite į pradinį savitarnos puslapį. Čia jau galėsite matyti informaciją apie naująjį jūsų planą.

4 komentarų

Optimistas

Su kainomis (ne tik elektros) atliekamas eksperimentas, kaip žmones nuskurdinti iki beviltiškumo, kada jie taps visiškai viskam abejingi, nes supras, kad yra pasmerkti išnykimui ir niekur neras išsigelbėjimo.

Lordas

Ignitis ,tai aferistu švogriu ,,šaika,, tai turi žinoti kiekvienas,apgaud,primeluos,o teisybės pas juos nerasite,tai kad geriausiai neturėti aplamai su Jais jokių reikalu

Liuba

Man nuo lapkricio pabaigoj idejo elektronini skaitikli ir jau uz gruodi gavau tris kart didesne saskaita. Ziemos metu visada isukdamom 500 o siemet iki dabar siuncia 1500.tai tris kart didesne saskaita. Sukciai apgavikai. Ir dar teisybes su jais rast negali😡🤬

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas