Internautai šluoja prekes iš šios internetinės parduotuvės: neįtikėtinai mažos kainos, fantastiški pasiūlymai ir viskas ką privalu žinoti apie šią platformą

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Internautai šluoja prekes iš šios internetinės parduotuvės: neįtikėtinai mažos kainos, fantastiški pasiūlymai ir viskas ką privalu žinoti apie šią platformą

Jeigu dažnai apsiperkate internete – tikriausiai jau būsite pastebėję naują platformą, kuri žinoma kaip „Temu“. Kinų sukurta prekyvietė savo veiklą pradėjo tik 2022 metų pabaigoje, tačiau jau dabar yra žinoma daugeliui. „Temu“ į internetinę erdvę įsiveržė tarsi uraganas, bet ar tai patikima platforma?

Daugeliui kyla įvairiausių klausimų, kurie yra susiję su „Temu“ – ar čia parduodamos realios prekės, per kiek laiko jos yra pristatomos ir ar jos yra kokybiškos. Jeigu ieškojote atsakymų į šiuos klausimus – tuomet šis tekstas skirtas būtent jums. Pažvelkime kas tas „Temu“. Jeigu dar nesate buvę šioje internetinėje parduotuvėje - ją rasite paspaudę čia.

Dabar turime ir specialų pasiūlymą jums. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 50 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui. Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą.

Kas yra „Temu“?

Taigi, visų pirma – „Temu“ yra internetinė parduotuvėje, kurioje galima įsigyti pačių įvairiausių prekių. Čia jūs rasite įvairius automobilių priedus, drabužius, elektronikos, lauko baldų, drabužių kūdikiams ir visko, apie ką tik galite pagalvoti. Visus šioje platformoje parduodamus produktus rasite paspaudę čia.

Nesunku pastebėti, jog „Temu“ parduodami produktai yra neįtikėtinai pigūs, kas veikiausiai ir lėmė tokį didžiulį šios platformos populiarumą per itin trumpą laikotarpį. Čia jūs galite nusipirkti akinius nuo saulės už 2 eurus, vėrinius už eurą, o tamsoje šviečiančius antkaklius gyvūnams galima rasti ir už tris eurus. Tiesą sakant, viską, ką tik galite sugalvoti, tikriausiai rasite „Temu“ už mažiau nei 30 eurų.

Kai kurie žmonės lygina „Temu“ su tokiomis svetainėmis kaip „Wish“ ir „AliExpress“, tačiau „Temu“ yra šiek tiek kitokia internetinė parduotuvė. „Wish“ ir „AliExpress“ žinomos dėl prastesnės kokybės prekių, ilgesnio pristatymo laiko ir trumpesnio prekių grąžinimo laiko. Kalbant apie naująją platformą, joje rasime kone viską, o pristatymo terminai yra gerokai trumpesni.

Ar „Temu“ yra legali svetainė?

Daugeliui ramybės neduoda tai, jog „Temu“ siūlomos prekės kainuoja labai mažai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip apgavystė. Tačiau daugelis produktų šioje platformoje yra tikri, o „Temu“ žada, kad daugelis jų iki jūsų namų atkeliaus vos per 10 dienų.

Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog daugelis produktų nėra originalūs, nebent jie yra pažymėti specialia mėlyna varnele. Pastaroji rodo, kad parduodamas įrenginys yra originalus. Kaip bebūtų, tokiomis varnelėmis šiuo metu yra pažymėti tik du prekiniai ženklai – „Xiaomi“ ir „Lenovo“.

Prekių kokybė gali būti plačiai diskutuotinas dalykas, tačiau iš esmės ši elektroninė parduotuvė yra saugi apsipirkti, tačiau reikia nepamiršti, jog už itin žemą kainą galite sulaukti ir prastos kokybės produktų. Analogišką situaciją galima pastebėti ir „Aliexpress“ platformoje bei daugelyje kitų.

Tiesa, kas įdomu – „Temu“ žadami pristatymo terminai. Kaip jau minėjome, daugelį prekių pardavėjai turėtų pristatyti per maždaug 10 darbo dienų, o jeigu jūsų pirkinys vėluoja – „Temu“ suteiks jums papildomą kreditą. Už tokį nesusipratimą – žadamas 5 eurų bonusas. Plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.

Ar „Temu“ parduoda kokybiškus produktus?

Kaip jau minėjome, prekių kokybė gali būti plačiai diskutuotinas dalykas. Internetinėje erdvėje galima rasti pačių įvairiausių atsiliepimų apie „Temu“ – nuo itin gerų iki labai prastų. Daugelyje vertinimo platformų ši elektroninė parduotuvė turi dviejų žvaigždučių įvertinimą iš penkių.

Kai kuriuose socialiniuose tinkluose galima rasti išties puikių atsiliepimų, tačiau visumoje – „Temu“ yra tarsi loterija. Prekių kokybės klausimu ši platforma nelabai kuo nusileidžia „Aliexpress“ ar „Wish“. Kartais galima sulaukti puikios prekės, o kartais – visiškai netinkamos naudoti.

Mano žmona yra pirkusi keletą prekių, tarp kurių buvo ir duonos kepyklę, ir bent jau kol kas neteko susidurti su jokiomis problemomis. Kainos ir kokybės santykis – fantastiškas, pristatymas buvo itin greitai. Bet reikėtų nepamiršti, kad tai tik pavienis atvejis ir jūsų patirtis gali būti kiek kitokia.

Kas valdo „Temu“ ir ką svarbu žinoti apie tai?

„Temu“ šiuo metu yra valdoma „PDD Holdings“ prekybos grupės, kurios pagrindinė būstinė yra Dubline, Airijoje. Šis koncernas valdo ne tik „Temu“, bet ir dukterinę bendrovę „Pinduoduo“. Tačiau tai, kad kompanija yra registruota Airijoje – nereiškia, jog ji išties yra valdoma europiečių.

Platformos vadovų teigimu, ši internetinė parduotuvė buvo įkurta 2022 metais, o šio įvykio vieta – Bostonas, JAV. Kaip bebūtų, iki 2023 metų bendrovės būstinė buvo įkurta Šanchajuje ir tik vėliau perkelta į Dubliną. Tiesa, tai nebūtinai turėtų būti kažkoks pavojaus signalas. Daugelis technologijų bendrovių, įskaitant ir JAV kompanijas, persikelia į Airiją dėl šalyje taikomų mažų pelno mokesčio tarifų.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas