Jūsų telefone gali nustoti veikti viena itin populiari programėlė: pasitikrinkite, ar galėsite ir toliau naudotis „WhatsApp“

Tomas Eidukevičius

2024-06-13, 09:00

2 komentarai (-ų)

Prieš keletą metų į „Facebook”, dabar jau „Meta“, rankas patekusi „WhatsApp” yra viena populiariausių mobiliųjų įrenginių susirašinėjimo programėlių. Ši paslauga per kelerius metus sugebėjo taip stipriai įsiskverbti į mūsų aplinką, kad jos vartotojams, dažnai net ir norint, nepavyksta pasirinkti kitų alternatyvų.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
Jūsų telefone gali nustoti veikti viena itin populiari programėlė: pasitikrinkite, ar galėsite ir toliau naudotis „WhatsApp“

„WhatsApp“ vartotojai netrukus sulauks tam tikrų pokyčių, kurie gali nepatikti senų telefonų savininkams. Nuo šiol ši populiari susirašinėjimo programėlė nebeveiks senuose „Android“ įrenginiuose.

Pranešama, jog nuo kovo pirmos dienos „WhatsApp“ taps neprieinama tiems vartotojams, kurių įrenginyje veikia senesnė nei „Android 5.0“ operacinės sistemos versija. Šiuo metu tokia platformos versija naudojama 3,73 proc. visų „Android“ įrenginių.

Pokalbių ir susirašinėjimo programėlė dažnai gauna įvairius atnaujinimus, o kartais senesni telefonai jau tampa nebesuderinami. Žinoma, tarp prieigą prie „WhatsApp“ prarasiančių telefonų nerasime naujausių modelių, o sąraše – išskirtinai seni įrenginiai.

Tai yra ganėtinai normali praktika, kadangi senesniuose modeliuose sudėtinga užtikrinti tinkamą programėlės veikimą, o taip pat ir vartotojų saugumą. Tai reiškia, jog norint ir toliau naudotis „WhatsApp“ – teks įsigyti naują išmanųjį telefoną.

2 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas