Kazachstano situacija koreguoja ir kriptovaliutų kainas: kursai smunka, o tam yra labai paprasti priežastis

Kazachstano situacija koreguoja ir kriptovaliutų kainas: kursai smunka, o tam yra labai paprasti priežastis

Tikėtina, kad kriptovaliutų kasimas Kazachstane smarkiai nukentės po šalyje vykstančių protestų, kurių viena iš pasekmių buvo didžiausių šalies tiekėjų interneto prieigos uždarymas. Vienas didžiausių ryšio tiekėjų Kazakhtelecom nutraukė interneto prieigą visoje šalyje, todėl maineriai buvo priversti sustabdyti savo veiklą.

Prisiminsime, kad Kazachstanas tapo stambiu kriptovaliutų kasimo centru po to, kai Kinija praėjusiais metais uždraudė kasti skaitmeninius pinigus. Kembridžo universiteto duomenimis, pagal kriptovaliutų gavybai išleidžiamą energijos kiekį rugpjūčio mėnesį šalis nusileido tik JAV. Kazachstanas sudarė 18 proc. viso pasaulio mainerių suvartojamos elektros energijos. Šalies populiarumą tarp šia veikla užsiimančių asmenų ir bendrovių daugiausia lėmė turtingos naftos atsargos ir pigi elektra.

Ekspertai praneša, kad labai sumažėjusiu hashrato rodiklis pooluose, kuriuos plačiai naudoja Kazachstano maineriai. Labiausiai nukentėjo 1THash, kurio rodiklis sumažėjo 82 proc., OKExPool susilpnėjo 46,3 proc., o KuCoinPool galia krito 22,7 proc. Didesni poolai, įskaitant F2Pool, AntPool ir ViaBTC, prarado pozicijas atitinkamai 12,8 proc., 11,6 proc. ir 19,2 proc.

Dėl įvykių Kazachstane fone krito ir bitkoino bei daugelio kitų kriptovaliutų kursas. Šio straipsnio paskelbimo metu pirmoji kriptovaliuta per pastarąsias 24 valandas nukrito 4,6 proc. iki 43,5 tūkst. JAV dolerių, o Ethereum kursas smuko beveik 7 proc. iki maždaug 3,5 tūkst.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas