„LastMile“ plečia pristatymo teritoriją – žymiai daugiau Kauno rajono gyventojų galės užsisakyti prekes į namus

Pranešimas spaudai

2024-03-06, 17:10

0 komentarų

Prekių pristatymo startuolis „LastMile“ pirkėjų patogumui stipriai išplėtė savo pristatymo teritoriją Kauno rajone, įtraukdamas dar 14 Kauno užmiesčio gyvenviečių.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„LastMile“ plečia pristatymo teritoriją – žymiai daugiau Kauno rajono gyventojų galės užsisakyti prekes į namus

Pasak Tado Narušaičio, startuolio vadovo ir bendraįkūrėjo, tą paskatino pastebimai išaugusi paklausa greitam prekių pristatymui į namus Kauno rajone augančiose bendruomenėse.

„Kauno rajonas yra patrauklus naujakuriams, čia kuriasi vis daugiau gyventojų. Siekdami prisidėti prie patogesnio jų gyvenimo, gerokai išplėtėme savo pristatymo žemėlapį. Dabar dar keliolikos teritorijų gyventojai per kelias valandas į namus galės gauti ne tik maisto, kasdienių, buities prekių, bet ir neišeidami iš namų operatyviai apsirūpinti gėlėmis, kosmetika, dovanomis bei kitais pirkiniais įvairiems poreikiams patenkinti. Tikime, kad tai bus naudinga ir neturintiems automobilio, ir tiesiog taupantiems laiką“, – sako T. Norušaitis.

Nuo šiol į „LastMile“ pristatymo zoną patenka ir šios teritorijos Kauno rajone: Domeikava, Raudondvaris, Ringaudai, Akademija, Bajorai, Mastaičiai, Rokai, Neveronys, Sergeičikai 1, Sergeičikai 2, Lapės, Voškoniai, Karmėlava, Užliedžiai.

Šiuo metu „LastMile“ pristatymo į namus paslaugą siūlo penkiuose didžiausiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), atsiėmimo paslaugas teikia ir Alytuje, Utenoje, Ukmergėje, Kėdainiuose, Palangoje, Tauragėje, Marijampolėje bei kituose miestuose.

„Poreikis be vargo ir, svarbiausia, greitai apsipirkti nuolat auga šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje, kur vis labiau vertinamas patogumas. Matome, kad mūsų klientų bazėje yra daug ištikimų vartotojų – tai rodo, kad tokios paslaugos jiems paprasčiausiai vertingos, tad siekiame jas pasiūlyti kuo didesniam ratui žmonių“, – sako T. Norušaitis.

„LastMile“ platforma turi daugiau nei 300 tūkst. registruotų vartotojų Lietuvoje. Net 95 proc. pirkėjų prekes įsigyja su pristatymu per kelias valandas.

Jie gali rinktis produktus iš daugiau nei 40 partnerių parduotuvių, tarp kurių – prekybos tinklas „Iki“, „Promo Cash&Carry“, „Cascada“, „Livin“, „Vaga“, „Krispo“ ir dešimtys kitų.

Asortimentą bendrai sudaro daugiau kaip 70 tūkst. prekių: kasdieniai ir gurmaniški maisto produktai, gėlės, knygos, kosmetika, prekės vaikams, augintiniams ir kt.

Prekių pristatymo startuolis „LastMile“ priklauso prekybos tinklui „Iki“, kartu jie yra dalis tarptautinės „Rewe“ grupės, dirbančios 21 Europos šalyje ir turinčiai daugiau nei 384 tūkst. darbuotojų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas