Lietuva ir Izraelis sutarė glaudžiau bendradarbiauti kibernetinio saugumo srityje

Pranešimas spaudai

2023-03-03, 09:18

0 komentarų

Kovo 2 d. Jeruzalėje buvo pasirašytas dvišalis susitarimas dėl bendradarbiavimo kibernetinio saugumo srityje tarp Krašto apsaugos ministerijos ir Izraelio nacionalinio kibernetikos direktorato.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Lietuva ir Izraelis sutarė glaudžiau bendradarbiauti kibernetinio saugumo srityje

„Kibernetinės grėsmės nepaiso sienų, todėl bendradarbiavimas su Izraeliu ir apsikeitimas aktualia informacija bei žiniomis padės sustiprinti mūsų abiejų šalių kibernetinį saugumą“, ̶ sakė susitarimą pasirašęs Liudas Ališauskas, Nacionalinio kibernetinio saugumo centro prie KAM direktorius.

Susitarimas numato dvišales specialistų konsultacijas, bendradarbiavimą stiprinant šalių kritinės infrastruktūros atsparumą, dalyvavimą kibernetinio saugumo renginiuose ir konferencijose.

Vizito Izraelyje metu L. Ališauskas taip pat buvo susitikęs su Izraelio nacionalinio kibernetikos direktorato generaliniu direktoriumi Gaby Portnoy, su kuriuo aptarė pastarųjų metų kibernetinio saugumo aplinkos pokyčius ir artimiausius praktinio bendradarbiavimo planus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas