Lietuva kovos dėl patekimo į „Eurovizijos“ finalą: kada pasirodys, kokios prognozės ir kaip balsuoti Eurovizijos konkurso atrankoje

Šiandien įvyks antrasis 2023 metų „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame pasirodys ir Lietuvos atstovė Monika Linkytė. Po pirmojo pusfinalio, kuris įvyko antradienį, paaiškėjo pirmieji finalininkai, o šiandien paaiškės ir likusios šalys, kurios dėl geriausiųjų vardo kovos didžiajame dainų konkurso finale.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Lietuva kovos dėl patekimo į „Eurovizijos“ finalą: kada pasirodys, kokios prognozės ir kaip balsuoti Eurovizijos konkurso atrankoje

Šįvakar įvyksiančio „Eurovizijos“ pusfinalio metu pasirodys ir Lietuvos atstovė Monika Linkytė, kuri ant scenos žengs 15 numeriu. Kartu su lietuve, antrajame dainų konkurso pusfinalyje dalyvauja ir šių šalių atstovai – Danija, Armėnija, Rumunija, Estija, Belgija, Kipras, Islandija, Graikija, Lenkija, Slovėnija, Sakartvelas, San Marinas, Austrija, Albanija bei Australija.

Kaip ir įprasta, į „Eurovizijos“ finalą pateks pirmąsias dešimt vietų užėmusios šalys. Lažybininkai įsitikinę, kad į didįjį finalą turėtų patekti ir M.Linkytė. Tarp visų antrojo pusfinalio dalyvių, Lietuvos atstovė yra vertinama šeštąja pozicija.

Vieta „Eurovizijos“ finale prognozuojama ir Austrijai, Australijai, Armėnijai, Kiprui, Slovėnijai, Belgijai, Sakartvelui, Lenkijai bei Estijai.

Anot lažybininkų, už finalinio dešimtuko ribos šiandien turėtų likti Danija, Albanija, Graikija, Islandija, Rumunija ir San Marinas. Kaip bebūtų, kas išties pateks į finalą – paaiškės jau šįvakar.

Antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis prasidės 22:00 val. Lietuvos laiku. Transliacija galima stebėti per LRT televiziją, o taip pat ir internetu.

Jeigu norite stebėti „Eurovizijos“ dainų konkursą internetu – tai galite padaryti pasinaudoję LRT mediateka. Norėdami stebėti antrąjį pusfinalį ir Lietuvos atstovės M.Linkytės pasirodymą su lietuvišku komentavimu – spauskite čia.

Tiesa, tiesioginę transliaciją galima stebėti ir „YouTube“ platformoje. Norėdami tai padaryti – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog šiuo atveju komentavimas vyks anglų kalba.

Priminsime, jog antradienį jau įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Į 2023 metų dainų konkurso finalą tuomet pateko Kroatija, Moldova, Šveicarija, Suomija, Čekija, Izraelis, Portugalija, Švedija, Serbija ir Norvegija. Didysis finalas įvyks jau šį šeštadienį, gegužės 13 dieną.

Kaip balsuoti „Eurovizijos“ atrankoje?

Šių metų konkurse Lietuvos žiūrovai balsuos antrajame pusfinalyje ir finale. Norėdami už patikusią dainą atiduoti savo balsą, skambinkite numeriu 1669 arba siųskite SMS žinutę numeriu 1479 su patikusios dainos kodu.

Skambučio kaina 0,60 EUR, SMS kaina 0,58 EUR. Balsuoti už savo šalies atstovę, kaip ir įprasta, negalima. Žinoma, jeigu gyvenate ne Lietuvoje – tuomet palaikyti M.Linkytę – ne problema.

Žemiau pateikiame lentelę su balsavimo informacija. Čia rasite šalis, kurios gali balsuoti siųsdamos trumpąsias žinutes arba skambindamos, o taip pat ir visą informaciją ką reikia nurodyti, kad balsas būtų sėkmingai įskaičiuotas.

Pirmą kartą šių metų konkurse nedalyvaujančių šalių žiūrovai taip pat galės balsuoti kiekviename pusfinalyje ir didžiajame finale.

Visi žiūrovai, kurių šalys nedalyvauja „Eurovizijos“ konkurse, gali balsuoti naudodamiesi oficialia „Eurovizijos“ programėle arba tiesiogiai eidami į www.esc.vote - naująjį "Eurovizijos" dainų konkurso balsavimo centrą.

Tiek programėlėje, tiek svetainėje automatiškai bus nurodytas tinkamas balsavimo būdas visoms teisę dalyvauti konkurse turinčioms šalims.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas