„Luminor“ bankas siunčia svarbų perspėjimą savo klientams: šiandien daugelis susidurs su netikėtais nepatogumais, pasakė, kas čia vyksta

Pranešimas spaudai

2024-04-04, 17:55

0 komentarų

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Luminor“ bankas siunčia svarbų perspėjimą savo klientams: šiandien daugelis susidurs su netikėtais nepatogumais, pasakė, kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

„Dėl suplanuotų techninių darbų šiąnakt, naktį iš ketvirtadienį į penktadienį, nuo 22:30 val. iki 20:00 val. neveiks mūsų interneto ir mobilieji bankai“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog nuo 22:30 iki 02:00 val. nebus galimybės apsipirkti elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose. Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta.

Verta pastebėti, jog apie analogiškus sutrikimus skelbė ir praėjusią savaitę. „Luminor“ klientai su laikinais nepatogumais susidūrė ir vasario mėnesį, o taip pat ir kelis kartus sausio mėnesį.

„Luminor“ klientai sulaukė ir gerų naujienų

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – svarbiausia pasiūlyti tai, kas reikalinga klientams. „Luminor“ informuoja, kad nuo šiol išeinančių momentinių mokėjimų limitas bus didesnis nei anksčiau.

Banko pranešime teigiama, jog nuo šiol privatiems klientams taikomas momentinių mokėjimų limitas bus 5 tūkst. eurų. „Luminor“ momentinių mokėjimų paslaugą pradėjo teikti dar 2022 metų vasarą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas