Internetas

„Luminor“ įspėja savo klientus: šiąnakt daugelis gali susidurti su netikėtais nepatogumais, paaiškino kas vyksta

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

„Luminor“ įspėja savo klientus: šiąnakt daugelis gali susidurti su netikėtais nepatogumais, paaiškino kas vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie tai, jog bus atliekami suplanuoti techniniai darbai, kurių metu neveiks internetinė svetainė.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Dėl suplanuotų techninių darbų šeštadienio naktį (birželio 10 d.) nuo 01:00 val. iki 02:00 val. neveiks mūsų interneto svetainė. Interneto banką galite pasiekti naudodamiesi tiesiogine nuoroda ib.dnb.lt“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog „Luminor“ bankomatai ir mokėjimo kortelės veiks kaip ir įprasta.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas