„Luminor“ klientai negalės naudotis interneto banku ir programėle: banko atstovai išplatino svarbų pranešimą, sužinokite, kas čia vyksta

Lukas Snarskis

2024-04-08, 17:54

0 komentarų

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Luminor“ klientai negalės naudotis interneto banku ir programėle: banko atstovai išplatino svarbų pranešimą, sužinokite, kas čia vyksta

Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

Dažniausiai tokius darbus bankai atlieka tuomet, kai klientų aktyvumas būna pats mažiausias ir įprastai tai būna vėlus vakaras. Tačiau „Luminor“ klientai su tam tikrais nepatogumais šiandien, pirmadienį, susidurs vakare.

Pranešama, jog dėl suplanuotų techninių darbų šį vakarą nuo 20:00 val. iki 21:00 val. neveiks „Luminor“ interneto bankas ir mobilioji programėlė.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog minėtą valandą nebus galimybės apsipirkti elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose. Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta.

Verta pastebėti, jog apie analogiškus sutrikimus skelbė ir praėjusią savaitę. Balandžio 4 dieną taip pat buvo atliekami analogiški darbai, tačiau tuomet jie prasidėjo nuo 22:30 val.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas