Muskas turi naują galvos skausmą: po masinių darbuotojų atleidimų sutriko „Twitter“ veikimas

Lukas Snarskis

2023-03-01, 12:52 (atnaujinta 2023-03-01, 13:09)

0 komentarų

Netrukus po paskutinio „Twitter“ darbuotojų atleidimo – sutriko socialinio tinklo veikla. Elonas Muskas vos prieš kelias dienas ir vėl atleido daugybę darbuotojų, o dabar nustojo veikti kai kurios platformos funkcijos.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Muskas turi naują galvos skausmą: po masinių darbuotojų atleidimų sutriko „Twitter“ veikimas

Šiandien, trečiadienį, sutriko „Twitter“ veikla. Pirmieji pranešimai apie sutrikimus užfiksuoti kiek po 12:00 val. Lietuvos laiku. Daugelis vartotojų, atsidarę šį socialinį tinklą internetinėje naršyklėje – negali matyti savo sekamų paskyrų įrašų ir jiems siūloma atrasti pirmuosius žmones, kuriuos norėtų stebėti.

Su analogiškomis problemomis susiduria ir „Twitter“ programėlės naudotojai. Įdomu tai, jog platformos paieška veikia, o visą norimą turinį galima rasti ieškant jus dominančių dalykų. „Twitter“ vartotojų informacija šiuo metu yra pasiekiama tik nuėjus į jų paskyras arba pasinaudojus paieška.

Remiantis svetainės „Downdetector“, kuri fiksuoja internetinių svetainių sutrikimus, vartotojai su šiomis problemomis susiduria tiek naudojantis programėle, tiek ir internetinėje naršyklėje. Tiesa, sistemos pateikiamas žemėlapis rodo, kad apie sutrikimus pranešimai atkeliauja iš JAV teritorijos, tačiau su analogiškomis problemomis susidūrė ir mūsų komanda.

Deja, tačiau kol kas informacijos apie tai kas nutiko - nepateikiama.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos...

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas