Internetas

Pamirškite prastos kokybės nuotraukas: populiari susirašinėjimo programėlė netrukus gaus galimybę, kuri patiks daugeliui

Naujausiame „WhatsApp“ beta versijos atnaujinime, skirtame „Android“ ir „iOS“, dabar yra funkcija, leidžianti vartotojams dalintis aukštos kokybės nuotraukomis. Atnaujinimas pasiekiamas „Google Play“ parduotuvėje ir „TestFlight“ programoje.

Pamirškite prastos kokybės nuotraukas: populiari susirašinėjimo programėlė netrukus gaus galimybę, kuri patiks daugeliui

Beta versijos bandytojai dabar gali valdyti nuotraukų kokybę ir pasirinkti standartinę arba HD kokybę dideliems vaizdams. Nepaisant to, svarbu pažymėti, kad nuotraukos vis tiek bus šiek tiek suspaustos net ir naudojant HD kokybės parinktį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„WabetaInfo“ teigimu, vartotojai gali pasiekti naują funkciją spustelėdami parinktį, kuri pasirodo dalinantis nuotrauka. Be to, vartotojai turės pasirinkti HD parinktį kiekvieną kartą, kai norės dalintis geresnės kokybės ir raiškos nuotrauka. Numatytoji parinktis visada bus „Standartinė kokybė“.

Lyginant su šių metų sausį matytomis ekrano nuotraukomis, pačios opcijos išvaizda pasikeitė - dabar aiškiai pažymėta HD parinktis. Kai nuotrauka bendrinama naudojant HD kokybės parinktį, ji bus pažymėta nauja žyma, kad ją būtų lengva atpažinti. Tačiau ši funkcija šiuo metu pasiekiama tik vaizdams pokalbiuose.

Nors galimybė siųsti HD nuotraukas prieinama ne visiems beta versijos bandytojams, tikėtina, kad artimiausiomis savaitėmis ši funkcija taps prieinama plačiau. Kol kas „WhatsApp“ elgiasi atsargiai, išbandydama funkciją su mažesniu vartotojų skaičiumi.

Atnaujinimas yra puiki naujiena „WhatsApp“ vartotojams, norintiems dalintis aukštos kokybės nuotraukomis su artimaisiais. Suspaudimas vis dar taikomas ir HD kokybei, bet rezoliucija daug geresnė. Tai suteikia geresnę žiūrėjimo patirtį. Šios funkcijos ilgai prašė populiariosios programos gerbėjai, ir smagu, kad pagaliau ją gavome. Palaukime, kol pagaliau pasirodys stabili versija.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas