Populiariausia interneto naršyklė sulauks svarbaus atnaujinimo: jau testuojama nauja funkcija, kuri apsaugos mus nuo kenkėjiškų failų

Lukas Snarskis

2023-01-02, 15:36

0 komentarų

„Google“ sukurta ir nuolat plėtojama „Chrome“ naršyklė yra pati populiariausia, o ją naudoja ir daugelis mūsų. Kūrėjai nuolat pasiūlo ir naujų galimybių, kurios palengviną mūsų darbą internete. Jau artimiausiu metu daugelio mūsų pamėgta naršyklė sulauks ir svarbaus saugumo atnaujinimo.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Populiariausia interneto naršyklė sulauks svarbaus atnaujinimo: jau testuojama nauja funkcija, kuri apsaugos mus nuo kenkėjiškų failų

„Google“ kuria naują funkciją, kad padidintų savo internetinės naršyklės saugumą. Jau kurį laiką „Google Chrome“ naršyklėje pirmenybė teikiama saugiam ryšiui, o dabar planuojamas ir dar vienas žingsnis į priekį. „Chrome“ galimybė pagal numatytuosius nustatymus įkelti visus puslapius naudojant HTTPS protokolą pirmą kartą buvo pasiūlyta naudojant 90 versiją. Dabar ruošiama ir daugiau pakeitimų.

Remiantis „9to5Google“ pateikiama informacija, „Google“ ruošiasi išplėsti savo HTTPS modulio naudojimą, kuris turėtų galioti ir visiems atsiunčiamiems failams. Kai „Chrome“ pastebės, kad atsisiunčiant failą naudojamas nesaugus HTTP protokolas, ji nedelsiant jį užblokuos. Naršyklė blokuos bet kokius atsisiuntimus iš neapsaugoto tinklalapio, kuriame naudojamas nesaugus peradresavimas arba kurio galutinė nuoroda nėra HTTPS.

Žinoma, jeigu vartotojas vis tik norės atsisiųsti norimą failą, kuris atkeliauja iš nesaugaus šaltinio – jis tai galės padaryti. Skelbiama, kad naujoji saugumo priemonė „Google Chrome“ naršykles turėtų pasiekti jau kovo mėnesį, kuomet bus išleista „Chrome 111“ internetinės naršyklės versija.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas