Prasidėjo didžiausi „Aliexpress“ išpardavimai: nuo dabar galite pasinaudoti išskirtiniais nuolaidų kodais ir sutaupyti krūvą pinigų, pateikiami geriausi šio savaitgalio pasiūlymai

Lapkritis yra puikiai žinomas dėl jo metu vykstančių išpardavimų. Mėnesio pabaigoje mūsų laukia „Black Friday“ ir „Cyber Monday“ išpardavimų festivaliai, tačiau įvairios akcijos prasideda jau dabar. Daugelis jau turbūt yra girdėję ir apie „Double 11“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Prasidėjo didžiausi „Aliexpress“ išpardavimai: nuo dabar galite pasinaudoti išskirtiniais nuolaidų kodais ir sutaupyti krūvą pinigų, pateikiami geriausi šio savaitgalio pasiūlymai

„Double 11“ išpardavimai anksčiau buvo populiarūs tik Kinijoje, tačiau šis reiškinys evoliucionavo ir dabar yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Jau šiandien, šeštadienį, prasideda oficialūs išpardavimai, o šiame tekste pateikiame visą svarbiausią informaciją, kurią reikia žinoti.

Kaip ir įprasta, daugiausia įvairiausių akcijų galima rasti „Aliexpress“ platformoje. Šioje internetinėje parduotuvėje gausu įvairių produktų su nuolaida, o taip pat galioja ir papildomą nuolaidą suteikiantys nuolaidos kodai. Žemiau pateikiame kodus, kuriuos galite panaudoti iki pat lapkričio 17 dienos. Geriausius pasiūlymus su nuolaidomis rasite paspaudę čia.

  • Papildoma 15 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 100 eurų taikoma su kodu 11OT11. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 30 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 200 eurų taikoma su kodu 12OT21. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 48 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 290 eurų taikoma su kodu 15OT51. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 96 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 480 eurų taikoma su kodu 18OT81. Spauskite čia, kad panaudoti.

Mūsų komanda taip pat atrinko keletą dėmesio vertų produktų, kurie turėtų sudominti daugelį, todėl kviečiame peržiūrėti žemiau pateikiamus produktus.

Kokybiškas ir kompaktiškas „HiBREW“ kavos aparatas

„HiBREW“ sukurtas kavos aparatas išsiskiria ne tik savo žema kaina, tačiau ir puikiu dizainu, o taip pat ir itin kompaktišku dydžiu. Šis įrenginys tilps netgi į jūsų automobilyje esantį puodelių laikiklį!

Negana to, jūs galite rinktis iš dviejų spalvinių opcijų – juodos arba baltos, o kavos aparatas turi ir specialią dėžutę, kur galėsite laikyti ne tik patį aparatą, bet ir visus reikiamus priedus.

„HiBREW H4A“ ne tiks tilps jūsų automobilyje, tačiau ir kuprinėje, todėl juo naudotis galėsite iš esmės visur. Dar vienas šio nešiojamo kavos aparato privalumas – galimybė vos vienu paspaudimu pasigaminti karšto ar šalto virimo kavą. Žinoma, šis kavos aparatas daugybės pagyrų sulaukia ne tik dėl savo dizaino ar mažo dydžio.

Rekordiškai pigiai parduodamas įrenginys, kuris išgelbės kiekvieną, susidūrusį su žiemos problemomis

Nors šis „UTRAI“ produktas yra ganėtinai pigus, tačiau jis gali atlikti net keletą skirtingų funkcijų – jis ne tik leis užkurti jums kaprizingą automobilį, bet ir pasiūlys išorinės baterijos savybes, o taip pat galės pasitarnauti ir kaip LED prožektorius. „Jstar Air“ talpa siekia 8000 mAh, o maksimaliai pasiekiama srovė siekia 1000A.

„ULTRAI Jstar Air“ yra puikiai tinkamas benzininiams automobiliams iki 8 litrų, o taip pat ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. Šis įrenginys taip pat turi du USB išėjimus, o taip pat ir vieną USB-C lizdą, kas leis jį naudoti ir kaip išorinę bateriją. Negana to, vienu metu galėsite įkrauti ir keletą prietaisų, o likusią baterijos talpą matysite ir nedideliame ekrane.

Vertėtų pažymėti tai, kad šiuo „ULTRAI“ produktu jūs galėsite naudotis esant ir itin karštoms oro sąlygoms, o taip pat ir tuomet kai temperatūra nukrenta iki -20 laipsnių. Negana to, jis yra itin mažas, todėl nereikės sukti galvos kur jį patalpinti.

Visiškai belaidžiai „Lenovo QT81 TWS“ ausinukai

„Lenovo”, būdama viena didžiausių ir patikimiausių Kinijos technologijų kompanijų, pasielgė sąžiningai ir sukūrė išties akį traukiantį dizainą. Ausinių dėklas dėl didelės viduje montuojamos baterijos yra platus, tačiau ganėtinai plonas, todėl puikiai įsitaisys kišenėje.

Patys ausinukai taip pat grakštūs - kotelis plokščias, bet ne apvalus, ant jo puikuojasi „Lenovo” logotipas ir blizgus apskritimas todėl ausyse neatrodo kaip beviltiški „AirPods” klonai, o į ausis įstatomas konstrukcijos tipas be guminių pagalvėlių nesijausti pernelyg izoliuotam nuo aplinkos. Gera žinia yra tai, kad ausinės turi IPX4 atsparumo vandeniui sertifikatą, todėl joms bus nebaisūs lietaus ar prakaito lašai.

Bendro dėklo ir ausinukuose esančių baterijų rezervo užteks net 30 valandų muzikos klausymo. Kitaip tariant, akumuliatoriaus energijos rezervas toks didelis, jog galėsite perklausyti maždaug 450 dainų, kol reikės susirasti įkroviklį. Visgi „Lenovo QT81” po skvernu slepia dar vieną funkciją - dėklo viduje montuojama 1200mAh ir USB-A jungtis korpuse leis kritiniu atveju įkrauti savo išmanųjį telefoną, tereikės USB laido. Labai patogu ir naudinga žiemos laikotarpiu, kai šaltas oras spaudžia paskutinį kvapą iš elektronikos įrenginių baterijų.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas