Prekių į namus pristatymo startuolis dalinasi svarbia informacija: paaiškėjo, kaip bus dirbama žiemos švenčių metu

Pranešimas spaudai

2023-12-19, 07:45

0 komentarų

Artėjant žiemos šventėms, prekių pristatymo startuolis „LastMile“ informuoja savo pirkėjus, kaip dirbs per Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Prekių į namus pristatymo startuolis dalinasi svarbia informacija: paaiškėjo, kaip bus dirbama žiemos švenčių metu

Pasak Tado Narušaičio, startuolio vadovo ir bendraįkūrėjo, per svarbiausias metų šventes darbuotojai turės daugiau laisvo laiko, tačiau bus pasirūpinta ir pirkėjų poreikiais. Šventinėmis dienomis prekių pristatymo laikas koreguosis minimaliai.

„Darbo laikas per šventes keičiamas taip, kad būtų patogu tiek pirkėjams, tiek mūsų komandai. Jau tapę tradicija, kad Kūčių vakarą parduotuvės užsidaro anksčiau, taigi ir prekes pristatysime kiek trumpiau nei įprasta, o pirmąją Kalėdų dieną nedirbsime – tam, kad visi darbuotojai galėtų šį laiką leisti su artimaisiais ir pailsėti. Likusiomis šventės dienomis klientus aptarnausime iki vakaro, tiesa, laikas, iki kurio bus galima užsisakyti prekes, tuomet taip pat nežymiai trumpės“, – sako T. Narušaitis.

Gruodžio 24-ąją, Kūčių dieną, „LastMile“ prekių pristatymo platforma pirkėjus aptarnaus nuo 8 iki 17 val.

Gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną, „LastMile“ prekių pirkėjams nepristatinės.

Gruodžio 26-ąją, antrąją Kalėdų dieną, „LastMile“ pirkėjams prekes pristatys nuo 9 iki 18 val.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „LastMile“ dirbs nuo 8 iki 18 val.

Sausio 1-ąją, pirmąją Naujųjų metų dieną, „LastMile“ prekių pristatymo platforma pirkėjus aptarnaus nuo 10 iki 19 val.

Prekių pristatymo į namus paslaugą „LastMile“ teikia visuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Taip pat daugiau nei 40 Lietuvos miestų ir miestelių „LastMile“ teikia prekių pristatymo į parduotuves paslaugą.

„LastMile“ platforma šiuo metu turi daugiau nei 300 tūkst. registruotų vartotojų Lietuvoje. Jie gali rinktis produktus iš daugiau nei 40 partnerių parduotuvių, tarp kurių – prekybos tinklas „Iki“, „Promo Cash&Carry“, „Cascada“, „Livin“, „Natūralia ūkis“, „The Farm“, „Mon Ami“ ir dešimtys kitų. „Lastmile“ asortimentą bendrai sudaro daugiau kaip 50 tūkst. prekių.

Prekių pristatymo startuolis „LastMile“ priklauso prekybos tinklui „Iki“, kartu jie yra dalis tarptautinės „Rewe“ grupės, dirbančios 21 Europos šalyje ir turinčiai apie 384 tūkst. darbuotojų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas