Prieš pat šventes – fantastiškos ESO naujienos: dalinasi svarbia informacija, kurią privalu žinoti prieš artėjančias Velykas

Pranešimas spaudai

2024-03-28, 17:55

1 komentaras

Velykos viena didžiausių metų švenčių – šeimų ir draugų susibūrimai įprasti daugeliui, o šiems susiėjimams ruošiamasi iš anksto.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Prieš pat šventes – fantastiškos ESO naujienos: dalinasi svarbia informacija, kurią privalu žinoti prieš artėjančias Velykas

Siekdami užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą, „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) planinius elektros tinklo priežiūros darbus atlieka dar iki svarbiausios pavasario šventės, o dalį jų – perkelia į pošventinį laikotarpį. Planiniai darbai, kurių metu laikinai reikia nutraukti elektros energijos tiekimą, nebus vykdomi kovo 30 – balandžio 1–ąją dienomis.

„Tinklo rekonstrukcijos darbai visoje šalyje planuojami iš anksto ir kasdien jų atliekama apie kelias dešimtis skirtinguose regionuose. Atliekant didžiąją dalį tokių darbų, laikinas elektros energijos nutraukimas yra būtinas.

Tad suprasdami, kad net ir trumpi elektros energijos tiekimo trikdžiai gali sujaukti šventinius planus ir sugadinti nuotaiką, šiemet tęsime gerąją praktiką ir nevykdysime tų darbų, kuriuos galime suplanuoti. Velykiniu laikotarpiu ESO komandos dirbs ir operatyviai reaguos į iškvietimus, jeigu reiktų atnaujinti elektros energijos tiekimą“, – sako ESO atstovė ryšiams su visuomene Rasa Juodkienė.

ESO planinių darbų neplanuoja ir nevykdo per didžiąsias metų šventes, taip pat Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną. Tokia praktika taikoma jau ne vienerius metus.

Kovo 30 d. – balandžio 1–ąją bus atliekami tik tie darbai, kurie yra būtini norint užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą arba jį atnaujinti. Pavyzdžiui, rekonstruojamos oro linijos, kurias nutraukė krentantys medžiai ar jų šakos, taip pat remontuojamos transformatorinės, tvarkomos pažeistos kabelių linijos.

Klientai informuojami iš anksto

Planinių elektros skirstymo tinklo darbų prireikia norint užtikrinti didesnį tinklo patikimumą ar plečiant vartotojų tinklą. Vykdant elektros skirstomojo tinklo rekonstrukciją ar remonto darbus, prijungiant naujus vartotojus kartais tenka laikinai atjungti dalį jau esamų klientų. Skaičiuojama, kad kasdien elektros energijos tiekimas trumpam sustabdomas vidutiniškai 2 tūkstančiams vartotojų.

„Planinius darbus mūsų inžinieriai stengiasi atlikti kuo įmanoma greičiau. Apie numatomus darbus klientus nurodytais kontaktais – elektroninių paštu ir/arba trumpąja SMS žinute – informuojame prieš 5 kalendorines dienas. Esant išskirtinėms situacijoms, kartu su vartotojais ieškome tinkamiausio laiko, kada būtini darbai galėtų būti atlikti, sukeliant kuo mažiau nepatogumų“, – aiškina R. Juodkienė.

1 komentarų

Labai blogai, kad neprižiūrite prrivačioje valdoje esančių įvadų.yra sukčių, kurie prisijungę per kaimynų teritoriją ir taip

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas