Reaguoti turėtų kiekvienas „Swedbank“ klientas: bankas pateikia informaciją, kurią privalu žinoti kiekvienam, kitaip susidursite su nepatogumais

Pranešimas spaudai

2024-03-21, 17:55

2 komentarai (-ų)

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus. Tai leidžia rasti pigiausią opciją, o taip pat ir sutaupyti nemažai laiko.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Reaguoti turėtų kiekvienas „Swedbank“ klientas: bankas pateikia informaciją, kurią privalu žinoti kiekvienam, kitaip susidursite su nepatogumais

Likus vos kelioms dienoms iki Velykų į parduotuves ima plūsti pirkėjai – gyventojai ieško trūkstamų maisto produktų šventiniam stalui. Per šventes gali tekti ir daryti bankinius mokėjimus, o tai gali sukelti ir papildomų nepatogumų.

„Swedbank“ atkreipia dėmesį, kad Didysis penktadienis prieš Velykas, kovo 29 diena, bei kovo 30, 31 ir balandžio 1 dienos yra ne darbo dienos Europos bankų asociacijos kliringo sistemoje, todėl šiomis dienomis „Swedbank“ nevykdys tarpbankinių pervedimų.

Tiesa, Nurodytomis dienomis bus galima atlikti momentinius mokėjimus į sąskaitas, esančias SEB, „Citadele“, Šiaulių banke, „Luminor“ ir sąskaitas kitose mokėjimo įstaigose Lietuvoje, kurios yra prisijungusios prie momentinių mokėjimų sistemos.

Momentinis mokėjimas vykdomas, jei mokėjimas pateiktas per „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba interneto banke pasirinkus formą „Naujas pervedimas“, o mokėjimo suma neviršija 15 000 eurų.

2 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas