„Rimi“ pirkėjai nuo šiol išleis dar mažiau: prekybos tinklo atstovai skelbia apie dar labiau sumažintas kainas, sužinokite kas svarbiausia

Prekybos tinklas „Rimi“ tęsia savo misiją padėti pirkėjams sutaupyti. Nuo spalio 24 dienos bene pigiausių prekių sąrašas tapo dar ilgesnis – „Rimi“ į sąrašą įtraukė 100 papildomų produktų, tad nuo šiol parduotuvių lentynose pirkėjai atras net 700 produktų bene žemiausia įprasta kaina rinkoje.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Rimi“ pirkėjai nuo šiol išleis dar mažiau: prekybos tinklo atstovai skelbia apie dar labiau sumažintas kainas, sužinokite kas svarbiausia

Tarp naujai atrinktų sąrašo produktų – pieno, apdorotos mėsos, vaisių ir uogių, konservuoto ir šaldyto maisto gaminiai, taip pat saldumynai, įvairiausi gėrimai. Prekės į sąrašą atrinktos taip, kad jame būtų tiek pirkėjų mylimiausių prekės ženklų, tiek ir žemos kainos bei aukštos kokybės „Rimi Smart“ produkcijos.

Ši kampanija per tris pastaruosius mėnesius pirkėjams leido sutaupyti daugiau nei 1,6 mln. eurų.

Dėmesys žemų įprastų kainų išlaikymui

Pavasarį startavusia kampanija „Rimi“ siekia ir toliau atliepti pirkėjų poreikius apsipirkti pigiai. Į kampaniją įtrauktos ir specialiu euro ženklu bei užrašu „Gera kaina kasdien“ pažymėtos prekės nuo liepos iki rugsėjo mėnesio pirkėjams padėjo sutaupyti daugiau nei 1 mln. 600 tūkst. eurų. Tad akivaizdu, kad bene žemiausia įprasta kaina rinkoje leidžia pirkėjams apsipirkti pigiau ir parduotuvėje sugaišti mažiau laiko – juk nuo šiol nebereikia lyginti kainų skirtingose prekybos vietose.

„Prekybos tinklo „Rimi“ spalio mėnesį atlikta pirkėjų apklausa parodė, kad net 67 proc. respondentų lygina prekių kainas skirtingose prekybos vietose. Na, o mažiausia kaina rinkoje net 49 proc. apklaustųjų yra svarbiausias kriterijus besirenkant prekę. Tad ir šios kampanijos pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad pirkėjai mėgstamus produktus galėtų įsigyti žemomis kainomis vienoje vietoje ir jiems nebereikėtų gaišti laiko tiek lyginant kainas, tiek vaikštant per kelias apsipirkimo vietas“, – pažymi „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševčius.

Esant neapibrėžtai ekonominei situacijai, pasak V. Lukoševičiaus, pirkėjai nori stabilumo ir užtikrintumo, todėl „Rimi“ ir toliau didina produktų, kurių kaina yra bene žemiausia rinkoje, skaičių: „Su šia kampanija nesiūlome atskirų nuolaidų maisto produktams, tačiau didesnį dėmesį skiriame įprastų žemų kainų išlaikymui. Nauji atrinkti gaminiai yra iš ir mėgstamiausių mūsų pirkėjų prekių kategorijų, kurie atsiduria kone kiekviename pirkėjų krepšyje.“

Apims 15 produktų kategorijų

Iš viso į kampaniją įtraukta 700 prekių iš daugiau nei 15 produktų kategorijų. Daugiausia naujų gaminių atrinkta apdorotos mėsos, sūrių, vaisių ir uogų kategorijose. Prekių parinkime svarbiausią vaidmenį vaidino jų kokybė ir prekės populiarumas. Prekybos tinklo vadovas sako, kad šalia populiarių prekių ženklų pirkėjai ras ir „Rimi“ privačios etiketės ženklu pažymėtus gaminius.

Be to, specialiu euro ženklu pažymėtų prekių įprastos kainos taikomos visiems prekybos tinklo klientams, nepaisant to, ar jie turi lojalumo kortelę, ar apsipirkinėja be jos.

Sutaupyti apsiperkant „Rimi“ taip pat padės tikslus pirkinių krepšelio planavimas bei „Mano Rimi“ lojalumo programa, suteikianti asmeninius pasiūlymus, papildomas nuolaidas arba kaupimą nuo išleistos sumos. Visus sutaupyti padedančius „Rimi“ pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas