SEB bankas siunčia kritinį perspėjimą, reaguoti būtina nedelsiant: pateikiama svarbiausia informacija, pasitikrinkite dabar, jog nekiltų problemų

SEB

Šį mėnesį SEB bankas pradės diegti techninius SEB programėlės atnaujinimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
SEB bankas siunčia kritinį perspėjimą, reaguoti būtina nedelsiant: pateikiama svarbiausia informacija, pasitikrinkite dabar, jog nekiltų problemų

Dėl šios priežasties mobiliąja programėle besinaudojantys SEB banko klientai bus išregistruoti ir jiems reikės prie programėles prisijungti iš naujo, t.y. susikurti naujus programėlės PIN kodus.

„Po atnaujinimo nežymiai pasikeis programėlės dizainas, o ekrano tema (šviesi arba tamsi) automatiškai prisitaikys prie kliento įrenginio nustatymų. Be to, kartu su atnaujinimu, kad klientams būtų dar paprasčiau mokėti už prekes ir paslaugas elektroniniu būdu ir tvirtinti kitus veiksmus, mobilioji programėlė taps numatytąja atpažinimo priemone. T.y. tvirtinant mokėjimus, pasirašant dokumentus ir atliekant kitus tvirtinimo veiksmus klientams nebereikės išeiti iš programėlės.

Paprastai tariant, jei klientai lig šiol naudosi programėle „Smart-ID“ ir patys nebuvo pasirinkę naudoti mobiliosios programėlės kaip atpažinimo priemonės, dabar pakviesime klientus tai padaryti“, – sako Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Mobilioji programėlė yra nekvalifikuoto elektroninio parašo priemonė, atitinkanti visus griežto klientų autentiškumo tvirtinimo reikalavimus, nustatytus Europos Sąjungos Antrojoje mokėjimo paslaugų direktyvoje (angl. Strong Customer Authentication).

Jei klientai kaip numatytąją atpažinimo priemonę ir toliau norės naudoti programėlę „Smart-ID“, „Mobile-ID“, tai galės pasirinkti mobiliosios programėlės nustatymuose.

Atnaujinus mobiliąją programėlę „Android“ telefonų turėtojai nebegalės naudotis SEB pingine („SEB Wallet“). Tam, kad ir toliau galėtų atsiskaityti telefonu, klientus kviečiame pridėti savo mokėjimo kortelę prie „Google Pay“. Taip klientai nepatirs jokių trikdžių, ir toliau atsiskaitydami savo išmaniuoju telefonu.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl atnaujinimo klientams nereikia programėlės įsidiegti iš naujo ar atsisiųsti naujos programėlės. Visos kitos mobiliosios programėlės funkcijos po atnaujinimo išliks tokios pat ir bus palaipsniui atnaujinamos ateityje.

Informacija, kurią privalu žinoti artėjant šventėms

SEB informuoja, jog nuo penktadienio, kovo 29 dienos, iki pirmadienio, balandžio 1 dienos, pervedimai eurais (SEPA) ir kita valiuta į Lietuvoje ir užsienyje registruotus bankus nebus vykdomi.

Atkreipiame dėmesį, kad Didysis penktadienis, kovo 29 d., daugelyje Europos šalių yra nedarbo diena, todėl visą ilgąjį Velykų savaitgalį neveiks Europos bankų asociacijos sistema. Tiesa, šventiniu laikotarpiu bus galima atlikti momentinius mokėjimus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

15 komentarų

Regina

Sveiki, ką reiškia: ,,Mobilioji programėlė yra nekvalifikuoto elektroninio parašo priemonė, atitinkanti visus griežto klientų autentiškumo tvirtinimo reikalavimus?"

REGINA

Visą dieną neįmanoma prasibraut prie bankinikystės-prisijungti neduoda kad ir suvedi ko prašo-paspaudi tęsti-vėl grįžta į pradinį tašką-kažkokia nesąmonė su tais pertvarkymais

Onutė

Nusibodo šitie naujiniai, patys nesupranta ką įdiegia, matyt, kam tai naudinga, parašytus projektus prastumti, o tai kainuoja mums, man prašau palikti seną, neskaitau aš jūsų jokiunaujienų, atsinaujinimui vis reikia duomenų. Kur jie prapuola, kam ištisai renkami duomenys, jau pradedi nepasitikėti ir banku

Ricis

Cha cha cha! Kai jums reikia kelių kapeikų iš banko ųžstatykit savo namus ,automobilius....o savo lėšas,algas ir ttt bankas priglaus šeip,nemokamai.....

Vytautas

Depresuoju seb banku,laikas iš jo išeiti

Valerijus

Matyti senjorams reikės pasirinkti pereiti į tikra mažmeninių paslaugų banka kur aš galiu laisvai gauti banko paslaugas prie langelio su fiziniu darbuotoju o ne šnekėti su robotu.arba visį skandinavų bankai turi nemokami apmokyti senjorus naudotis naujomis bankų technologijomis.

Kuo

tolyn, tuo durnyn. Tipo gerina, o iš tiesų tik apsunkina. Poch man tas Sebas, aš kitam, bet chernia vienoda visuose vyksta

Andrius

Tik pablogėjo. Buvo viskas kompaktiška, iškart visa info matėsi ekrane. Dabar visur reikia skrolint. Pridarė kažkokių visiškai nereikalingų rėmelių.

Vilma

Sveiki, o jau kada galės naudotis , aš jau antra diena negaliu daryti pavedimų?

Antanas

Čia kaip Dnb perėjus i Luminor...tuoj sustyguos su vagišiais ir programėlė veiks puikiai tik nežinosit kur tirpsta jusu lėšos...

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas