SEB klientai sulaukė svarbaus banko perspėjimo: netrukus įvyks pokyčiai apie kuriuos privalo žinoti kiekvienas, pasakė, ką bus privalu padaryti

SEB

Nuo šių metų kovo vidurio SEB bankas pradės diegti techninius SEB programėlės atnaujinimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
SEB klientai sulaukė svarbaus banko perspėjimo: netrukus įvyks pokyčiai apie kuriuos privalo žinoti kiekvienas, pasakė, ką bus privalu padaryti

Dėl šios priežasties mobiliąja programėle besinaudojantys SEB banko klientai bus išregistruoti ir jiems reikės prie programėles prisijungti iš naujo, t.y. susikurti naujus programėlės PIN kodus.

„Po atnaujinimo nežymiai pasikeis programėlės dizainas, o ekrano tema (šviesi arba tamsi) automatiškai prisitaikys prie kliento įrenginio nustatymų. Be to, kartu su atnaujinimu, kad klientams būtų dar paprasčiau mokėti už prekes ir paslaugas elektroniniu būdu ir tvirtinti kitus veiksmus, mobilioji programėlė taps numatytąja atpažinimo priemone. T.y. tvirtinant mokėjimus, pasirašant dokumentus ir atliekant kitus tvirtinimo veiksmus klientams nebereikės išeiti iš programėlės.

Paprastai tariant, jei klientai lig šiol naudosi programėle „Smart-ID“ ir patys nebuvo pasirinkę naudoti mobiliosios programėlės kaip atpažinimo priemonės, dabar pakviesime klientus tai padaryti“, – sako Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Mobilioji programėlė yra nekvalifikuoto elektroninio parašo priemonė, atitinkanti visus griežto klientų autentiškumo tvirtinimo reikalavimus, nustatytus Europos Sąjungos Antrojoje mokėjimo paslaugų direktyvoje (angl. Strong Customer Authentication).

Jei klientai kaip numatytąją atpažinimo priemonę ir toliau norės naudoti programėlę „Smart-ID“, „Mobile-ID“, tai galės pasirinkti mobiliosios programėlės nustatymuose.

Atnaujinus mobiliąją programėlę „Android“ telefonų turėtojai nebegalės naudotis SEB pingine („SEB Wallet“). Tam, kad ir toliau galėtų atsiskaityti telefonu, klientus kviečiame pridėti savo mokėjimo kortelę prie „Google Pay“. Taip klientai nepatirs jokių trikdžių, ir toliau atsiskaitydami savo išmaniuoju telefonu.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl atnaujinimo klientams nereikia programėlės įsidiegti iš naujo ar atsisiųsti naujos programėlės. Visos kitos mobiliosios programėlės funkcijos po atnaujinimo išliks tokios pat ir bus palaipsniui atnaujinamos ateityje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

8 komentarų

Saulius-R

Skaityk dar karta-prie Walet negalėsi prisijungti.Ar jie patys supranta,ką rašo,ar čia feikas?

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas