„Sodra“ dalinasi svarbia informacija: kai kurie klientai susidurs su nepatogumais, pasakė, ką reikėtų daryti

Nuo 2024 m. balandžio 2 d. nebeveiks „Sodros“ klientų aptarnavo skyrius Vilniuje, Šiaurės miestelyje, J. Kubiliaus g. 10. Kviečiame registruotis vizitui į kitus „Sodros“ klientų priimamuosius: Laisvės pr. 28 ir Pramonės g. 99.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sodra“ dalinasi svarbia informacija: kai kurie klientai susidurs su nepatogumais, pasakė, ką reikėtų daryti

„Sodros“ klientų priimamuosiuose pirmenybė teikiama iš anksto užsiregistravusiems klientams. Atvykusiems neprireikia laukti eilėse, kadangi kiekvienam klientui iš anksto paskiriamas konsultacijos laikas.

Užsiregistruoti vizitui galima „Sodros“ interneto svetainėje arba paskambinus telefonu +370 5 250 0883. Šiuo numeriu taip pat teikiamos konsultacijos išmokų, įmokų, pensijų ir kitais socialinio draudimo klausimais.

Visas „Sodros“ teikiamas paslaugas galima gauti prisijungus prie asmeninės paskyros gyventojui.

Čia galite pateikti prašymus ligos, motinystės, tėvystės, vaiko priežiūros, nedarbo ir kitoms išmokoms, pensijoms bei kompensacijoms gauti.

Be to, asmeninėje „Sodros“ paskyroje galima sužinoti informaciją apie išmokos skyrimą, pasitikrinti savo darbo stažą ir apskaitos taškus bei susiformuoti kitus aktualius duomenis.

Paskyrose galima taip pat pasikonsultuoti su „Sodros“ darbuotojais ir gauti asmeninę informaciją.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas