Tėvų susirinkimai – ne tik mokykloje: „Telia“ pakvietė tėvus sužinoti, ką kasdien veikia jų suaugę vaikai

Pranešimas spaudai

2023-05-05, 10:10 (atnaujinta 2023-05-05, 10:19)

0 komentarų

Tėvų susirinkimai mokykloje – kasdienybė, su kuria yra susidūręs kone kiekvienas, tačiau ar teko girdėti apie tokius susirinkimus darbovietėje? Vienas didžiausių šalies darbdavių „Telia“ pakvietė darbuotojų tėvus ir senelius į neįprastą renginį ir pasiūlė sužinoti, ką kasdien veikia jų atžalos bei susipažinti su jų kolegomis.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Tėvų susirinkimai – ne tik mokykloje: „Telia“ pakvietė tėvus sužinoti, ką kasdien veikia jų suaugę vaikai

„Artėjant vasarai minime ne vieną svarbią dieną – jau sekmadienį sveikinsime mamas, o birželį švęsime ir Tėvo dieną. Visgi siekdami, kad dėmesys tėvams ir ryšio su jais stiprinimas nebūtų fokusuojamas tik į šias dienas nusprendėme suorganizuoti vieną pirmųjų Lietuvoje tėvų susirinkimų darbovietėje.

Šis neįprastas formatas yra ne tik puiki proga praleisti daugiau laiko su brangiausiais žmonėmis, bet ir leisti tėvams iš arti pamatyti, kaip iš tikrųjų atrodo jų atžalų darbas“, – pasakoja „Telia“ naudų ir atlygio vadovė Inga Abraškevičė.

Pasak jos, renginys, kuriame dalyvavo darbuotojų tėvai bei seneliai, neprimins ne visada malonių susirinkimų mokyklose. Priešingai – vaikų lydimi svečiai praleis įspūdžių kupiną dieną viename moderniausių šalies verslo centrų įsikūrusioje bendrovės būstinėje.

„Technologijoms tobulėjant labai dideliu greičiu, tėvai ir seneliai, dažnai, iki galo ir nesupranta ką iš tikrųjų dirba jų vaikai, ir paklausti atsako „kažką su kompiuteriu“, tad siekiame padėti jiems geriau suprasti savo vaikų kasdienybę ir prie kokių didelių projektų jie išties prisideda dirbdami“, – teigia „Telia“ atstovė.

Susirinkimo metu tėvų lauks ekskursija po net 15 tūkst. kv. m miško tematiką turintį biurą, kuris yra ypatingas tuo, kad lyginant su įprastais biurų pastatais, naudoja 40% mažiau energijos, 55% mažiau vandens ir išmeta 46% mažiau anglies dvideginio. Taip pat artimieji pamatys ir ant pastato stogo įrengtus saulės elementus, ryšio antenas, modernias erdves susitikimams ir poilsiui, kurių pastate yra daugiau nei 160.

Pažintį su vaikų darbo aplinka lydės ir įdomios kolegų istorijos iš organizacijos gyvenimo bei galimybė pamatyti ir konkrečią vaiko darbo vietą. Renginį vainikuos pašnekesiai su kitais tėvais ir atžalos kolegomis prie kavos puodelio.

Ingos Abraškevičės teigimu, tokie renginiai leidžia ne tik atspindėti bendrovės vertybes, kurti saugią ir palaikančią darbo aplinką, bet ir didinti darbuotojų įsitraukimą bei motyvaciją, tad juos tęsti planuojama ir ateityje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas