To žmonijos istorijoje dar nėra buvę: E.Muskas užfiksavo pasiekimą, kurį nulėmė nepavydėtina situacija su „Tesla“ akcijomis

JAV milijardierius Elonas Muskas dar visai neseniai įsigijo socialinį tinklą „Twitter“, o pastarasis pirkinys turės įtakos ir kitiems jo valdomiems verslams ir ne tik. Naujausiu pasiekimu „Tesla“ vadovas ir „SpaceX“ įkūrėjas tikriausiai nenorės pasidžiaugti.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
To žmonijos istorijoje dar nėra buvę: E.Muskas užfiksavo pasiekimą, kurį nulėmė nepavydėtina situacija su „Tesla“ akcijomis

Dar 2021 metais, E.Muskas tapo antruoju žmogumi pasaulyje, kurio turto vertė perkopė 200 mlrd. JAV dolerių. Pirmasis toks – „Amazon“ vadovas Jeffas Bezosas, kuris analogiška pasiekimą užfiksavo vos keletu mėnesių anksčiau. Ir dabar E.Muskas dar kartą įsirašė į istoriją – tapo pirmuoju, kuris iškrito iš šio itin garbingo klubo.

Kritusios „Tesla“ akcijos lėmė tai, jog E.Musko turto vertė sumažėjo iki 137 mlrd. JAV dolerių. Toks kritimas yra milžiniškas, atsižvelgiant į tai, jog dar 2021 metų lapkričio 4 dieną JAV milijardieriaus turtai buvo vertinami 340 mlrd. JAV dolerių. Naujasis „Twitter“ savininkas prarado ir turtingiausio žmogaus titulą, kuris dabar priklauso Bernardui Arnaultui. Pastarasis prancūzų verslininkas yra žinomas dėl „Louis Vuitton“ prekės ženklo.

Kaip jau minėjome, pagrindinė E.Musko turtų sumažėjimo priežastis – JAV elektromobiliu gamintoja „Tesla“, kurios akcijos ir toliau smunka žemyn. „Teslos“ patirtas nuosmukis yra didžiulis ir šiek tiek melancholiškas. Dar 2021 metais bendrovė prisijungė prie 1 trilijono JAV dolerių įmonių grupės. Tuomet, šios kompanijos vardas atsidūrė greta tokių vardų kaip „Apple“, „Microsoft“, „Amazon“ ir „Alphabet“. Tai buvo įspūdingas įvykis prekės ženklui, turinčiam tik nedidelę automobilių rinkos dalį, tačiau 2022 metais „Tesla“ akcijos nuvertėjo 69 proc.

Nemažai kritikos susilaukiantis E.Muskas daugiausiai dėmesio šiuo metu skiria socialiniam tinklui „Twitter“, kurį įsigijo dar ne taip ir seniai. Akivaizdu, kad JAV milijardierius turėtų imtis atitinkamų veiksmų ir nukreipti „Tesla“ judėjimą teisinga linkme, tačiau kol kas, panašu, jo pagrindiniu interesu išlieka „Twitter“.

19 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Aš Gytis

Įdomiai čia jūs postringaujat 🤣🤣🤣 nu mediniai visiški, pačiam Maskui giliai nusišikt kiek ten vertos tos jo akcijos🤣 nes jos jam pinigų neneša, tik gali padaryt turtingiausiu ar ten mažiau turtingu kažkiek sąraše, bet va jums debili*** ai tai kirs ir per pensijinio kaupiamojo fondo vertę, ir šiaip investuotojams per kišenę kai kuriems, bet mokėsite tai jūs 🤣🤣🤣 medžiai be lapų🤣🤣🤣

Mintis

Juokas pro ašaras, bet matyt kad retas kuris suvokia vykstančių procesų prasmę. E. M. Bus viskas gerai. Jis atstovauja tiesą.

Kaip gaila

Tegul bankrutuoja, atsibodo tuo nekaltu snukeliu. DoD finansuotas nuo pat pradžių, apskritas nulis tas Musk.

Bezosas

Ot gerai tam išpuikusiam pridurkui... tegul smunka iki dugno, galės verkti lietuvių komentatoriai, durneliai 😀

Et

Štai kas nutinka kai žmonėms nori gražinti žodžio laisvę ir konstitucines teises. Kai bandai apgint mokslininkus, kurie aiškiai sako, jog nėra jokios "klimato katastrofos".
Gaila Musko. Būtų puiki žinia jei tai ištiktų tokius mėšlo gabalus jaip Bilas Gatesas arba Marka Zukenbergą.

Ta vaEt

Butent, tik gaila kad mazai kas supranta kas vyksta

ChaEt

Cha,- kuriais laikais per Naujus buvo tiek šilta kaip dabar?
Visi rodikliai rodo klimato pokyčius, bet yra gi "išminčių",kurie kitaip mano...

Violeta

Kai nežinai tikros priežasties,tai ir nekomentuok.Verslininkas žino ko nori ir apskaičiuoja rizikas.Tad biznio planas tik jam žinomas.... Viskas bus gerai jam...

VidmantasVioleta

Pritariu.Jis tikrai nera kvailys!, jau buvo daug pranasu apie jo žlugimą.

VidmantasVioleta

Pritariu.Jis tikrai nera kvailys!, jau buvo daug pranasu apie jo žlugimą.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas