Tokie darbo pasiūlymai pasitaiko ne kasdien: siūlomas įspūdingas atlyginimas už vaizdo įrašų žiūrėjimą socialiniame tinkle, puiki galimybė daugeliui!

Tomas Eidukevičius

2023-05-27, 07:26

0 komentarų

Nuo tarptautinio pristatymo 2017 metais, „TikTok“ audringai užvaldė pasaulį. Vartotojams praleidžiant valandų valandas naršant linksmą turinį, atsirado unikali darbo galimybė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Tokie darbo pasiūlymai pasitaiko ne kasdien: siūlomas įspūdingas atlyginimas už vaizdo įrašų žiūrėjimą socialiniame tinkle, puiki galimybė daugeliui!

Nuomonės formuotojų rinkodaros agentūra „Ubiquitous“ siūlo 100 JAV dolerių per valandą atlyginimą už „TikTok“ vaizdo įrašų peržiūrą 10 valandų. Bet kodėl? Ir ką tai reiškia „TikTok“ vartotojams ir pačiai platformai?

Pasak CNN, „Ubiquitous“ misija yra suprasti naujas tendencijas internete. Norėdami tai padaryti, jie sugalvojo protingą planą ir nusprendė mokėti vartotojams už „TikTok“ vaizdo įrašų žiūrėjimą 10 valandų.

Atrinktiems dalyviams bus mokama 100 JAV dolerių per valandą. Šiuo pelningu pasiūlymu siekiama surinkti vertingų įžvalgų apie nuolat besikeičiantį „TikTok“ pasaulį.

Akivaizdu, jog šis papildomas darbas ne tik gerai apmokamas, bet ir leidžia mėgautis mėgstama pramoga – žiūrėti „TikTok“. Atvirai kalbant, tai yra visiems naudinga situacija. Galėsite mėgautis patinkančia platforma uždirbdami didelę pinigų sumą.

Kaip pateikti paraišką patekimui į „iTktok“ žiūrėjimo klubą

Paraiškų teikimo procesas yra nesudėtingas. Suinteresuoti kandidatai pirmiausia turės užsiprenumeruoti „Ubiquitous“ valdomą „YouTube“ kanalą. Jie taip pat turi atsiųsti trumpą aprašymą, kodėl jie geriausiai tinka šiam darbui.

Pareiškėjai taip pat turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Būti bent 18 m. amžiaus
  • Turėti „TikTok“ paskyrą
  • Turėti išsamų supratimą apie „TikTok“ tendencijas

Taip pat turėsite žinoti, kaip veikia „TikTok“, ir būti susipažinę su tendencijomis.

„Tikra aistra socialinei žiniasklaidai visada bus didžiulė nauda bet kuriam paraiškos siuntėjui. Tačiau mes skatiname visus, turinčius paskyrą programėlėje, pateikti paraišką programai – niekada nežinai, kas gali nutikti“, – „Newsweek“ sakė Jeremy Boudinet, „Ubiquitous“ augimo viceprezidentas.

Paraiškų teikimo terminas yra gegužės 31 diena. Kandidatams bus pranešta praėjus septynioms dienoms po paraiškų teikimo pabaigos.

Besiformuojančių tendencijų identifikacija ir pranešimas

Pagrindinis šio darbo tikslas – atrasti būsimas „TikTok“ tendencijas. Atrinkti kandidatai atras naujas „TikTok“ tendencijas, tada užpildys paprastą dokumentą, nurodydami pasikartojančias tendencijas, kurias pastebės per žiūrėjimo sesiją. Tai padeda „Ubiquitous“ išlikti priekyje ir suprasti, kas rezonuoja su „TikTok“ vartotojais.

Baigus 10 valandų žiūrėjimo sesiją, dalyvių bus paprašyta paskelbti savo patirtį bet kurioje pasirinktoje socialinių tinklų platformoje. Taip pat tikimasi, kad jie pažymės įmonę. Šis veiksmas ne tik padės patvirtinti žiūrėjimo seansą, bet ir sukurs papildomą šurmulį apie galimybę ir įmonę.

Ankstesnės „TikTok“ tendencijos

Panagrinėkime keletą populiarių „TikTok“ tendencijų. Tai suteiks jums idėją, ko ieškoti, jei gausite darbą.

The Corn Kid - vaizdo įrašas, kuriame vaikas išreiškia savo meilę kukurūzams, pavertė jį populiaria socialinių tinklų ikona, žinoma kaip „Kukurūzų vaikis“. Šis iš pažiūros paprastas vaizdo įrašas pavergė milijonų širdis. Tai puikus pavyzdys, kokios nenuspėjamos ir įvairios gali būti „TikTok“ tendencijos.

The Hot Girl Walk. Kita populiari „TikTok“ tendencija yra žinoma kaip „The Hot Girl Walk“. Čia turinio kūrėjai dalijasi savo patirtimi ilgų pasivaikščiojimų lauke metu, kad pagerintų fizinę ir psichinę sveikatą. Ši tendencija pabrėžia platformos gebėjimą skatinti teigiamą gyvenimo būdą ir sujungti vartotojus per bendrą patirtį.

„TikTok“ buvo sukurta 2017 metais kaip tarptautinė Kinijos vaizdo įrašų dalinimosi programos „Douyin“ versija. 2023 metų kovo mėnesį „TikTok“ buvo ketvirtas populiariausias socialinis tinklas JAV. „Newsweek“ duomenimis, Amerikos jaunimas programėlėje praleidžia vidutiniškai 113 minučių per dieną.

Jei jums patinka „TikTok“, socialiniai tinklai ir tendencijos, kreipkitės dėl šios darbo galimybės. Galbūt formuosite „TikTok“ ir nuomonės formuotojų rinkodaros ateitį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas