Tai turėtų žinoti kiekvienas „Ignitis“ klientas: dabar, puiki proga sumažinti elektros sąskaitas, paaiškinta ir kaip tai padaryti

Lukas Snarskis

2023-04-09, 17:25

1 komentaras

Ženkliai nukritus elektros energijos kainoms, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos elektros energijos tiekimo planą į pigesnį bei negrąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Tai turėtų žinoti kiekvienas „Ignitis“ klientas: dabar, puiki proga sumažinti elektros sąskaitas, paaiškinta ir kaip tai padaryti

Keistis planą dabar ypač palanku, nes iki pirmojo pusmečio pabaigos pasikeitus turimą aukštesnės kainos nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą į pigesnį nereikės grąžinti iki plano keitimo gautų nuolaidų, o planą keistis bus galima tiek kartų, kiek norėsis.

Pažymima, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius.

Šiandien pateikiame jums detalią informaciją kaip pasikeisti „Ignitis“ turimą planą, o šiame tekste rasite ir vaizdo įrašą, kuriame pateikiama analogiška informacija vaizdo formatu.

Kaip pasikeisti „Ignitis“ elektros planą - detali instrukcija:


Visų pirma, keliaujama į „Ignitis“ internetinę svetainėje ir viršuje, dešinėje pusėje, spaudžiame „Savitarna“ bei prisijungiame prie jos su jums tinkamiausiu prisijungimo būdu. Žinoma, jeigu paskyros neturite – tuomet prieš prisijungiant, reikėtų ją susikurti.

Prisijungus prie „Ignitis“ savitarnos – matysite visus savo turimus planus bei objektus, jeigu jų turite daugiau nei vieną. Taigi, pasirenkame norimą objektą ir planą bei spaudžiame mygtuką „Keisti“. Atlikus šį veiksmą – atsidarys naujas langas, kuriame reikės patvirtinti, kad leidžiate bendrovei tvarkyti asmens duomenis. Spaudžiame „Sutinku“.

Kitame žingsnyje išvysite skaičiuoklę, kuri padės išsirinkti jums tinkamiausią planą. Jums rodomas turimas laiko zonų skaičius, kurio keisti negalite, o žemiau pateikiamas jūsų sunaudojamos elektros kiekis. Jeigu manote, kad šie skaičiai gali keistis – skaičius galite pakoreguoti. Verta pastebėti, kad galite suvesti skaičius pagal mėnesį arba metus.

Atlikus pakeitimus, jeigu tokių buvo, spaudžiame „Skaičiuoti kainą“. Sekančiame žingsnyje jau matysite planus, iš kurių galėsite išsirinkti jums tinkamiausią. „Ignitis“ pateiks pasiūlymus, o kainą galėsite fiksuoti 12 arba 24 mėnesiams. Verta pastebėti, kad fiksuojant kainą ilgesniam laikotarpiui – galėsite pasirinkti papildomą nuolaidą, kas leis sutaupyti dar šiek tiek pinigų.

To paties lango apačioje jūs galite pasirinkti ir žaliosios energijos opciją, o taip pat ir išmaniosios energijos planą. Tokią opciją rasite viršutinėje lango dalyje, dešinėje pusėje. Šis planas puikiai tinka sekantiems elektros energijos kainas biržoje arba tiems, kurie nenori mokėti fiksuoti kainos. Tiesa, tokia opcija galima tik tuomet kai turite išmanųjį skaitiklį.

Išsirinkus tinkamiausią jums planą – spaudžiame „Sudaryti sutartį“. Naujame lange matysite jūsų objektui taikomo „Ignitis“ plano informaciją – norėdami pakeisti planą, spauskite „Sutinku, keičiu planą“. Kitame žingsnyje reikia patikrinti savo kontaktinius duomenis ir jeigu viskas tvarkoje – spaudžiame mygtuką „Užsakyti“.

Atlikus visus šiuos veiksmus – jūsų „Ignitis“ planas sėkmingai pakeistas. Belieka paspausti „Ačiū, supratau“ mygtuką ir jūs grįšite į pradinį savitarnos puslapį. Čia jau galėsite matyti informaciją apie naująjį jūsų planą.

1 komentarų

Alfredas

O tada, kai kainos vėl pradės augti, sumos viršis dabartinę fiksuota,tai jokių akompensacijų nebus. Tai spąstai varguoliams!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas