Internetas

Kanados vyriausybė nebegalės naudotis „TikTok“: nuspręsta blokuoti programėlę, tokių veiksmų gali imtis ir kiti

Kanados vyriausybė nebegalės naudotis „TikTok“: nuspręsta blokuoti programėlę, tokių veiksmų gali imtis ir kiti

EK organizacinio valdymo taryba nusprendė sustabdyti naudojimąsi programėle „TikTok“ organizacijos įrenginiuose ir asmeniniuose įrenginiuose, kuriuose naudojamasi Europos Komisijos mobiliųjų įrenginių paslauga. Dabar tokį žingsnį žengia ir kanadiečiai.

Kanados vyriausybė uždraudė naudotis „TikTok“ programėle visuose vyriausybės išduotuose išmaniuose telefonuose. Kaip pagrindinė to priežastis, įvardijama daugybė saugumo ir privatumo problemų, kurias kelia ši kinų valdoma aplikacija. Kanadoje priimtas sprendimas laikomas kertiniu, žvelgiant į tolimesnę „TikTok“ blokavimo galimybę kitose šalyse, įskaitant JAV.

Apklausa / Ar sutinkate, jog „TikTok“ programėlė turėtų būti blokuojama?

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Lukas

Manau Twitter norėčiau pašalinti, bet nenaudoju :D šiaip nieko man ten gero, kai paseimė muskas sau... šiaip Snapchat man irgi nesamonė

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas