AGON pristatė penktos kartos žaidimų monitorius: dvi naujienos, kurios nustebins „Fast IPS“ ir „Fast VA“ panelėmis

Pranešimas spaudai

2022-09-16, 14:16 (atnaujinta 2022-11-29, 01:01)

0 komentarų

„AGON by AOC“ - vienas iš pirmaujančių pasaulyje žaidimų monitorių ir IT priedų prekės ženklų - pristato pirmuosius naujos, penktosios kartos AGON serijos monitorius - tai „AG275QX/EU“ ir „AG275QXN/EU“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
AGON pristatė penktos kartos žaidimų monitorius: dvi naujienos, kurios nustebins „Fast IPS“ ir „Fast VA“ panelėmis

Abu QHD modeliai su 27″/68,6 cm dydžio ekranu ir „Fast IPS“ (AG275QX/EU) arba „Fast VA“ (AG275QXN/EU) panelėmis pasiekia 165 Hz atnaujinimo dažnį ir pasižymi 1 ms GtG atsako laiku, kad būtų galima tiksliai atvaizduoti greitai judančius varžybų veiksmus. Tuo tarpu „DisplayHDR 400“ ir plati spalvų gama perteikia ryškias ir sodrias spalvas.

„AG275QXN/EU“ turi pirmąją pramonėje greitą plokščią VA panelę, kurios reakcija tinkama konkurencingiems multiplayer žaidimams, o ryškus VA panelių kontrastas leidžia fantastiškai įsitraukti į istorijos paremtus vieno žaidėjo žaidimus. Kita vertus, „AG275QX/EU“ pasižymi puikiu spalvų tikslumu ir 10 bitų spalvų gyliu su „Fast IPS“ panele, idealiai tinkančia turinio kūrėjams ir žaidėjams. Laikantis AOC įsipareigojimo siekti tvarumo, monitoriai parduodami popierinėje pakuotėje, kurią galima 100 % perdirbti.

Sukurti šiuolaikiniams įvairiapusiškiems žaidėjams, šie monitoriai pasižymi visiškai nauju kampuotu dizainu su tiesiomis linijomis, tinkamu daugeliui žaidėjų stalų: aukščiausios kokybės ir tvirtas metalinis stovo pagrindas su minimaliu užimamu plotu, 3 pusių berėmės panelės, kad būtų galima glaustai sustatyti du ar tris monitorius ir atlikti daug užduočių vienu metu, taip pat reguliuojamo aukščio, ergonomiškas stovas su įmontuota nešiojimo rankena, kad būtų lengva transportuoti į LAN vakarėlius ar turnyrus.

„AG275QX/EU“ su plokščia greita IPS panele naudoja 10 bitų spalvų gylį, kad būtų atkurta 1,07 mlrd. spalvų ir užtikrintas didelis spalvų tikslumas. Dėl 165 Hz atnaujinimo dažnio (su galimybe paspartinti iki 170 Hz) ir 1 ms GtG atsako laiko vaizdas yra ryškus, beveik be vaizdo dvejinimosi. Dėl IPS technologijos „AG275QX/EU“ užtikrina puikius plačius žiūrėjimo kampus.

„AG275QXN/EU“ turi plokščią „Fast VA“ panelę su išskirtiniu 1 ms GtG atsako laiku, kuris panaikina neigiamą „lėtesnių“ VA skydelių stigmą. „AG275QXN/EU“ turi vieną pirmųjų pasaulyje plokščiųjų VA plokščių su 1 ms GtG, todėl dėl 165 Hz atnaujinimo dažnio reaguoja taip pat greitai, kaip ir IPS modeliai, ir turi papildomą privalumą - gilesnę juodą spalvą ir didesnį kontrasto santykį (3000:1).

Abu modeliai turi QHD raišką (2560x1440), kuri naudinga atliekant kasdienes užduotis ir leidžia matyti smulkesnes detales žaidimuose ir vaizdo įrašuose. Be to, ši raiška šiandien idealiai tinka žaidimams - ji gerokai aukštesnė nei „Full HD“, bet vis dar mažesnė nei 4K, todėl dauguma naujų vaizdo plokščių gali pasiekti aukštą kadrų spartą QHD raiška. Abu „AGON 5“ modelius taip pat galima naudoti konsolės režimu, kuris gali priimti 4K @ 120 Hz signalą ir sumažinti jo mastelio reikšmę iki 2560x1440, o konsolės žaidėjai vis tiek gali naudotis aukšto (120 Hz) atnaujinimo dažnio privalumais.

Kad judantys vaizdai būtų dar ryškesni, abiejuose modeliuose galima naudoti MBR (judesio suliejimo mažinimo) funkciją ir pasiekti 1 ms MPRT. Naudojant šį režimą, foninis apšvietimas išsijunginėja pagal atnaujinimo dažnį, todėl lėtesni pikselių perėjimai tampa praktiškai nematomi ir sukuriamas švariausias perėjimas tarp atskirų kadrų. Itin mažas įvesties vėlavimas taip pat užtikrina, kad naudotojų įvesties duomenys beveik akimirksniu virs vaizdu, todėl žaidėjai galės varžytis aukščiausio lygio varžybose. Nors „AG275QXN/EU“ palaiko „Adaptive-Sync“, „AG275QX/EU“ taip pat yra „NVIDIA G-Sync compatible“ sąraše, todėl abiejuose modeliuose nebus jokių artefaktų, tokių kaip vaizdo plyšinėjimas ar trūkčiojimas dėl kadrų neatitikimo.

Naujasis „AGON 5“ serijos dizainas yra aukščiausios kokybės, tačiau paprastas, kad atitiktų bet kurio žaidėjo estetiką. Šiuose modeliuose yra 4 prievadų USB 3.2 Gen 1 šakotuvas, leidžiantis žaidėjams prijungti kitus periferinius įrenginius, vairalazdes ir kt. Ergonomiškas ir tvirtas metalinis stovas leidžia reguliuoti 150 mm aukštį, pasukti į šonus -20/20° kampu, pakreipti -5/23° kampu ir paversti ekraną 90° kampu - todėl ilgos žaidimų sesijos bus daug patogesnės nei bet kada anksčiau. VESA tvirtinimo galimybė dar labiau padidina lankstumą. Technologija „FlickerFree“ ir režimas „Low Blue Mode“ prisideda prie sveikesnių akims žaidimų sesijų, ypač vakare.

Abiejuose modeliuose įdiegta „G-Menu“, „AGON by AOC“ pagrindinis programinės įrangos rinkinys, skirtas monitoriams ir kitiems AOC periferiniams įrenginiams valdyti, suteikiantis daugybę pritaikymo parinkčių. Keturių krypčių vairasvirtė suteikia alternatyvų OSD valdymą.

„AGON AG275QX/EU“ ir „AG275QXN/EU“ bus galima įsigyti nuo 2022 m. rugsėjo mėn. už gamintojo nustatytą kainą – atitinkamai už € 439 ir € 359.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas