AMD turi netikėtų naujienų „RX 6000“ serijos plokščių pirkėjams: ketina dovanoti žaidimus, sužinokite kokius

Technologijų kompanijos dažnai ieško būdų kaip privilioti naujų klientų. Kai kurios siūlo trumpalaikes nuolaidas, o kai kurie gamintojai patiekia specialius pasiūlymus, kurių dėka pirkėjai gaus dovanų.

AMD turi netikėtų naujienų „RX 6000“ serijos plokščių pirkėjams: ketina dovanoti žaidimus, sužinokite kokius

AMD siūlys nemokamus žaidimus su visomis „Radeon RX 6000“ serijos vaizdo plokštėmis. Įsigijus „Radeon RX 6900“, RX 6800″, RX 6700″ ir RX 6600″ vaizdo plokštę iš dalyvaujančių mažmenininkų, gausite du žaidimų kuponus ir galėsite nemokamai gauti „Dead Island 2“ ir „The Callisto Protocol“ žaidimus. Įsigydami „Radeon RX 6500“ ir „Radeon RX 6400“ serijas, gausite tik vieną žaidimą – „Dead Island 2“.

Akcijoje dalyvaus visos vaizdo plokštės, net perkamos jau su surinktais kompiuteriais. Akcija tęsis iki 2023 m. vasario 4 d., o kodus galėsite panaudoti iki 2023 m. kovo 4 d. Daugiau informacijos apie akciją AMD tinklapyje.

Verta paminėti, kad „Radeon RX 7000“ serijos vaizdo plokštės į šią akciją yra neįtrauktos. Jos bus pristatytos gruodžio 13 d. ir kol kas nežinome ar AMD planuoja su naujomis vaizdo plokštėmis dovanoti žaidimus.

Šaltinis: MiTech.lt

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas