„Apple“ ėmėsi netikėtų veiksmų: dėl prastų pardavimų – sustabdė M2 lustų gamybą

Pietų Korėjos leidinys „The Elec“ praneša, kad sausį ir vasarį „Apple“ įšaldė „M2“ serijos lustų gamybą dėl mažesnės nei tikėtasi „MacBook“ paklausos. Pranešama, kad kovo mėn. „M2“ lustų gamyba buvo atnaujinta, tačiau tik perpus mažesniu pajėgumu nei anksčiau.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Apple“ ėmėsi netikėtų veiksmų: dėl prastų pardavimų – sustabdė M2 lustų gamybą

Gamybos trikdžiai paveikė ir kitus tiekimo grandinės mazgus. Įmonės, kurios tiekia medžiagas ir mažesnius komponentus, tokius kaip aušinimo sprendimus, lydmetalio rutuliukus ir pakuotes, turėjo nedirbti, kol „Apple“ persigrupavo. Pasak vieno informuoto asmens, per dviejų mėnesių pertrauką „M2“ gamybos linijos nebuvo įmanoma pertvarkyti taip, kad ji būtų pritaikyta kitos aparatinės įrangos gamybai.

Vasario pradžioje „Apple“ vykdomasis direktorius Tim Cook teigė, kad bendrovė ir toliau tvarkosi sudėtingoje aplinkoje. T. Cook pridūrė, kad artimiausiu metu situacija gali būti šiek tiek sudėtinga, tačiau pažymėjo, kad „Apple“ užima mažą dalį didelėje rinkoje ir turi konkurencinį pranašumą, kurį suteikia „Apple“ silicis.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas