„Dell“ pripažino savo gudrybes: pažadėjo ištaisyti artimiausiu metu

„Dell“ pripažino savo gudrybes: pažadėjo ištaisyti artimiausiu metu

Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad „Dell“ į savo „Alienware m15 R5“ nešiojamą kompiuterį deda RTX 3070 su mažesniu CUDA branduolių kiekiu nei turėtų. „Dell“ nusprendė, kad reikia CUDA branduolių kiekį sumažinti iki 4608, nors RTX 3070 turi turėtu 5120 CUDA branduolius. Tai yra 10 % CUDA branduolių sumažinimas. Tai labai keistas sprendimas, nes tokio RTX 3070 modelio nėra net NVIDIA svetainėje. NVIDIA savo partneriams leidžia plačias TGP konfigūravimo, bet apie CUDA branduolių kiekio keitimą girdime pirmą kartą.

„Dell“ pirmasis pareiškimas „Jarrod‘s Tech“ „YouTube“ kanalui atrodo irgi keistas. Gamintojas sako, kad NVIDIA nustatytas CUDA branduolių kiekis gali keistis pagal kiekvieną atskirą produktą. „Dell“ inžinieriai nusprendė, kad CUDA branduolių kiekį reikia sumažinti ir tai buvo padaryta po „intensyvaus testavimo ir dizaino sprendimų“. Gamintojas dar pridūrė, kad ateityje CUDA branduoliai gali būti įjungti.

Dėl šios situacijos su „Dell“ susisiekė ir „Tom‘s Hardware“. Jiems „Dell“ pasakė, kad įvyko klaida ir CUDA branduolių kiekis bus ištaisytas su BIOS atnaujinimu, kurio sulauksime iki birželio vidurio.

NVIDIA nešiojamų kompiuterių gamintojams rekomendavo atvirai pateikti TGP reitingus, bet niekas negalvojo, kad gamintojai sugalvos mažinti CUDA branduolių kiekį. Beje, apie šį CUDA branduolių sumažinimą jokios informacijos specifikacijose nėra. Taip pat nepateikiamas ir TGP reitingas.

„Jarrod‘s Tech“ išbandė apkarpytą „Alienware m15 R5“ nešiojamą kompiuterį ir nustatė, kad jis yra lėčiausias iš visų bandytų su RTX 3070 vaizdo plokšte. Dar viena įdomi detalė. Šis RTX 3070 apkarpymas pastebėtas tik tuose nešiojamuose kompiuteriuose kur yra AMD procesorius. Nešiojami kompiuteriai su „Intel“ procesoriais turi pilnavertes RTX 3070 grafikos kortas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas