„Microsoft“ ketina atsižvelgti į „Windows“ vartotojų pageidavimus? Netrukus turėtų pasirodyti ilgai prašyta funkcija, išbandyti galima jau dabar

Arnas Balčiūnas

2024-04-04, 12:00

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, o dabar ruošiama ir dar viena.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Microsoft“ ketina atsižvelgti į „Windows“ vartotojų pageidavimus? Netrukus turėtų pasirodyti ilgai prašyta funkcija, išbandyti galima jau dabar

„Microsoft“ nuolat tobulina savo kuriamą operacinę sistemą. Nors ne visi atnaujinimai sutinkami pozityviai, tačiau viena naujovė turėtų patikti daugeliui. Dar pernai, JAV bendrovė rengė apklausą, kur vartotojai galėjo išsakyti savo nuomonę apie pageidaujamas funkcijas.

Tarp populiariausių atsidūrė galimybė perjungti sąrašo rodinį į tinklelio rodinį, ten, kur pateikiamos visos kompiuteryje įdiegtos programos. Už tokią galimybę balsavo daugiau nei 1,5 tūkst. „Windows“ vartotojų. Praėjus šešiems mėnesiams, „Microsoft“, atrodo, pagaliau pasirengusi suteikti naudotojams tai, ko jie nori.

Dabar aiškėja, jog „Windows 11 build 22635.3420“ operacinės sistemos versijoje, kuri yra skirta peržiūrėti naujas galimybes, atsirado galimybė keisti atvaizdavimo būdą, peržiūrint visas kompiuteryje įdiegtas programas. Ir nors „Microsoft“ dar nėra oficialiai patvirtinę apie šią naujovę, įgudę „Windows“ naudotojai turi galimybę šią funkciją išbandyti jau dabar.

Kaip įjungti naują „Start“ meniu juostą „Windows 11 build 22635.3420“ versijoje?

  1. Atsisiųskite „ViveTool“ įrankį iš „GitHub“ platformos bei išarchyvuokite jį ten, kur būtų galima nesunkiai rasti;
  2. Atsidarykite „Command Prompt“ kaip kompiuterio administratorius ir nukeliaukite iki katalogo, kur išsaugotas „ViveTool“;
  3. Įveskite vivetool /enable /id:48433541,48433706,48433719,48468527,48468541 ir spauskite „Enter“;
  4. Įveskite vivetool /enable /id:47205210 /variant:2 ir spauskite „Enter“;
  5. Perkraukite savo kompiuterį.

Tiesa, jeigu ketinate išbandyti šį naują meniu išdėstymą savo kompiuteryje, nepamirškite, kad ši galimybė dar nėra pilnai išbaigta, ką sufleruoja ir tai, jog ji vis dar nėra oficialiai pristatyta. Pavyzdžiui, dešiniuoju pelės klavišu spustelėjus bet kokią programą sąraše „All apps“ yra tik parinktis „Start settings“. Todėl negalite prisegti ar pašalinti programų naudodami kontekstinį meniu.

Be to, nėra jokių aplankų, todėl tai yra vienas didelis visų kompiuteryje esančių programų tinklelis abėcėlės tvarka. O tai tikrai nėra idealu, jeigu aktyviai naudojatės savo įrenginiu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas