„Microsoft“ ruošia amžinybę lauktą „Windows“ atnaujinimą: operacinė sistema jau netrukus pasipildys nauja funkcija, kuri patiks daugeliui

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, o dabar ruošiama ir dar viena.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Microsoft“ ruošia amžinybę lauktą „Windows“ atnaujinimą: operacinė sistema jau netrukus pasipildys nauja funkcija, kuri patiks daugeliui

Daugiau jokių „Corsair iCUE“ ar „Razer Synapse“ jeigu „Windows 11“ gaus universalų sprendimą RGB apšvietimui valdyti. Dabar „Microsoft“ kuria universalią RGB valdymo funkciją, kuri perimtų šią pagrindinę užduotį iš trečiųjų šalių programinės įrangos, kurios dažnai reikia periferiniams įrenginiams.

Buvo pasidalinta keliomis ekrano nuotraukomis iš ankstyvųjų „Windows 11“ versijų, kurios rodo, kad ši galimybė netrukus gali būti prieinama kompiuterinių žaidimų žaidėjams. Nauja personalizavimo parinktis atsirastų „Windows“ meniu, kad būtų galima valdyti išorinės įrangos, pavyzdžiui, žaidimų klaviatūros, pelės ar ausinių, apšvietimą.

Galimos parinktys apimtų ryškumo, apšvietimo efekto tipo arba, svarbiausia, spalvos keitimą. Kaip matyti iš ekrano nuotraukų, šios parinktys būtų prieinamos visai prie USB jungiamai aparatinei įrangai, net „Elgato Stream Deck“.

Šiuo metu nėra patvirtinimo, ar šios parinktys taip pat palaikytų pagrindinės plokštės ir vaizdo plokštės RGB, tačiau techniškai tai taip pat turėtų būti įmanoma. Tačiau tam gali prireikti papildomo operacinės sistemos kūrėjų komandos dėmesio.

Reikėtų pridurti, kad „Microsoft“ dar nepatvirtino, kad šios funkcijos apskritai veikia, todėl nežinomi šios funkcijos įtraukimo į viešą „Windows 11“ operacinės sistemos versiją terminai.

Dar neturite „Windows 11“? Mūsų partneriai šiuo metu turi specialų pasiūlymą jums – operacinės sistemos licenciją dabar galite įsigyti vos už 18,80 eurų, o norėdami tai padaryti – spauskite čia. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo TFN.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas