„Microsoft“ sudavė dar vieną smūgį „Windows“ naudotojams: pakeitė galimybę, kurią daugelis mūsų naudoja jau daugiau nei du dešimtmečius

Tomas Eidukevičius

2023-04-13, 11:15

1 komentaras

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Tačiau tikrai ne visos naujienos džiugina vartotojus, o puikus to pavyzdys – naujausi pokyčiai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Microsoft“ sudavė dar vieną smūgį „Windows“ naudotojams: pakeitė galimybę, kurią daugelis mūsų naudoja jau daugiau nei du dešimtmečius

„Windows“ operacinėje sistemoje jau daugiau nei du dešimtmečius ekrano nuotrauką galima daryti paspaudus „Print Screen“ mygtuką, kuris puikuojasi ant daugelio mūsų klaviatūrų. Tačiau „Microsoft“ ruošiasi viską pakeisti „Windows 11“ operacinėje sistemoje.

Šiuo metu paspaudus mygtuką „Print Screen“ užfiksuojamas visas ekranas, o vaizdas išsaugomas, įklijuojamas į iškarpinę ir, jei ši funkcija įjungta - taip pat į „OneDrive“ aplanką. Tačiau netrukus viskas pasikeis ir tai gali nepatikti daugeliui.

„Microsoft“ išleistoje naujausioje „Windows 11“ operacinės sistemos versijoje, kuri žymima su KB5025310 atnaujinimu – pakeista ekrano nuotraukų fiksavimo funkcija. Vietoj įprastų ekrano nuotraukų paspaudus „Print Screen“ mygtuką dabar įjungiamas iškarpų įrankis (angl. Snipping Tool), kuris anksčiau buvo naudojamas tik tada, kai kartu buvo paspausti „Windows“, „Shift“ ir „S“ klavišai.

Atrodo, kad „Microsoft“ nori, jog iškarpų įrankis taptu numatytuoju ekrano nuotraukos darymo įrankiu, kuris turi daug daugiau funkcijų, palyginti su tradiciniu ekrano nuotraukos darymo būdu. Žinoma, greitas ekrano nuotraukos darymas vis dar bus daugelio mėgstamas.

Taigi, „Microsoft“ paliko galimybę grąžinti įprastą ekrano nuotraukos darymo būdą. Tai galite padaryti eidami į „Settings > Accessibility > Keyboard“, kur išjungsite mygtuką, kuriame parašyta: „Use the Print Screen key to open Snipping Tool“.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas