Naujasis „Asus“ šedevras netrukus pasirodys prekyboje: neužilgo startuos oficiali prekyba, paaiškėjo ir tiksli įrenginio kaina

„Asus ROG Ally“ pradeda atrodyti kaip vienas įdomesnių delninių žaidimų įrenginių per ilgą laiką. Nors pirmosios naujienos apie šį įrenginį buvo pasitiktos kaip pokštas, tačiau šis prietaisas jau netrukus taps realybe.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Naujasis „Asus“ šedevras netrukus pasirodys prekyboje: neužilgo startuos oficiali prekyba, paaiškėjo ir tiksli įrenginio kaina

„Asus“ patvirtino savo nešiojamosios žaidimų konsolės specifikacijas ir išleidimo datą. Kaip ir buvo kalbama, pirmoji konsolė, kuri bus pristatyta, yra galingesnė versija su „Ryzen Z1 Extreme“ lustu. Ši konsolė kainuos 799 eurus, o jos pardavimai prasidės birželio 13 diena. Versija su „Ryzen Z1“ kainuos 699 eurus, o ją bus galima įsigyti nuo trečiojo ketvirčio.

„ROG Ally“ yra „Windows“ rankose laikoma konsolė su galingu „AMD Ryzen“ APU procesoriumi su „Zen 4“ ir RDNA 3 architektūromis. Tai pirmas didelis „Asus“ bandymas pateikti galingą baterija maitinamą žaidimų produktą, kuriame būtų galima lengvai paleisti pagrindinius „Windows“ žaidimus. Konsolė turi septynių colių 120 Hz ekraną, palaikantį kintamą atnaujinimo dažnį.

Ekranas taip pat palaiko LFC (mažo kadrų skaičiaus kompensavimo) funkciją iki 30 FPS. Tai svarbi savybė tiems, kurie nori ilgesnio žaidimo laiko prastesnės vaizdo kokybės sąskaita.

Remiantis nauja informacija, „Ryzen Z1“ serija palaiko TDP nuo 7 W iki 35 W. Tokio TDP diapazono nėra „AMD Ryzen 7040U“ „Phoenix“ serijoje. Bendrovė taip pat patvirtina „Ryzen Z1“ APU serijos dažnį, kuris yra iki 5,1 GHz „Z1 Extreme“ variantui ir 4,9 GHz paprastai „Z1“ versijai. Integruotos grafikos dažnis atitinkamai iki 2,7 GHz ir 2,5 GHz. Be to, konsolėje yra 16 GB LPDDR5-6400 atminties.

Apžvalgos jau pasirodė internete ir panašu, kad yra tam tikrų trūkumų, įskaitant akumuliatoriaus veikimo laiką ir naudotojo sąsajos nesklandumus. Tačiau konsolė yra galingesnė už „Steam Deck“ ir veikia tyliau.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas