„Nvidia“ ruošia dovanas vaizdo plokščių pirkėjams: paaiškėjo, ką nemokamai gaus naujųjų produktų pirkėjai

MiTech.lt

2023-03-16, 08:44

0 komentarų

„Nvidia“ greitai paskelbs naują žaidimų dovanojimo akciją ir perkantys RTX 40 serijos vaizdo plokštes galės gauti „Redfall“ žaidimą visiškai nemokamai.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Nvidia“ ruošia dovanas vaizdo plokščių pirkėjams: paaiškėjo, ką nemokamai gaus naujųjų produktų pirkėjai

„Redfall“ yra būsimas „Arkane Studios“ žaidimas. Tai atviro pasaulio pirmojo asmens šaudyklė, kurioje yra ir vieno ir kelių žaidėjų režimai. Žaidėjai gali susiburti į komandą ir kovoti su vampyrais saloje, pavadintoje „Redfall“. Į būsimą „Nvidia“ akciją bus įtrauktas specialus „Redfall“ leidimas, pavadintas „Bite Back Edition“.

Ši versija pateikiama su baziniu žaidimu, prieiga prie būsimų žaidimo herojų ir tam tikru skaitmeniniu kosmetiniu turiniu:

  • „Redfall“ Base Game;
  • „Redfall Hero Pass“ with Two Future Heroes;
  • Laser Beam Multi-Weapon Skin;
  • Tactical Knife Stake Weapon Attachment;
  • Northern Expedition Devinder Outfit;
  • Eyes in the Dark Jacob Outfit;
  • War Clothes Layla Outfit;
  • Engineer Volunteer Remi Outfit.

Įsigijus stalinių kompiuterių „GeForce RTX 40“ vaizdo plokštę, taip pat mobiliųjų RTX 4090/4080 modelių, bus galima gauti nemokamą žaidimo kodą. Tiesa, RTX 4070/4060/4050 nešiojamųjų kompiuterių grafikos procesoriai neminimi kaip dalyvaujantys akcijoje.

Deja, kol kas dar nėra oficialių sąlygų, tačiau akcija turėtų prasidėti labai greitai. Nepamirškite, kad nemokamą žaidimo kodą bus galima gauti tik už pirkinius, įsigytus po akcijos pradžios.

Žaidimas „Redfall“ oficialiai bus išleistas gegužės 2 d. Šis žaidimas palaikys tokias „Nvidia“ technologijas kaip DLSS 3 ir „Reflex“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas