„Nvidia“ turi rimtų problemų: prieš mėnesį pristatytos plokštės pardavimai prasti, ketina imtis atitinkamų veiksmų

MiTech.lt

2023-04-24, 11:28

0 komentarų

Anksčiau šį mėnesį „Nvidia“ pristatė „GeForce RTX 4070“ – labai lauktą vidutinės klasės vaizdo plokštę, paremtą „Ada Lovelace“ mikroarchitektūra. Deja, ji pasirodė tokiu metu, kai žaidėjai nenoriai moka priemoką už produktą, kuris tik atrodo geros vertės, nes apskritai vaizdo plokštės vis dar yra per brangios.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Nvidia“ turi rimtų problemų: prieš mėnesį pristatytos plokštės pardavimai prasti, ketina imtis atitinkamų veiksmų

Geroji RTX 4070 išleidimo pusė yra ta, kad tai paskatino AMD atsakyti nuolaidomis, dėl ko sumažėjo RX 6800 ir RX 6900 serijų kainos. Po kelerių metų, kai svarbiausio žaidimų kompiuterio komponento kainos buvo itin aukštos, smagu, kad kainų karai vėl įsibėgėja.

Iš Kinijos sklindantys gandai sako, kad „Nvidia“ gali laikinai apriboti RTX 4070 tiekimą, reaguodama į prastesnius nei tikėtasi pardavimus. Bendrovė užtvindė mažmenininkus naujausia savo vaizdo plokšte, tikėdamasi, kad teigiami atsiliepimai apžvalgose paskatins žaidėjus atnaujinti savo kompiuterį, tačiau 600 JAV dolerių nominalioji kaina pasirodė esanti per daug optimistiška.

Pasak tiekimo grandinės šaltinių, „Nvidia“ neseniai informavo savo partnerius, kad sustabdys RTX 4070 grafikos procesorių gamybą bent vienam mėnesiui, kad būtų išvengta atsargų pertekliaus ir mažmenininkai turėtų daugiau laiko išvalyti turimas atsargas. Kai kurie, pavyzdžiui, „Novatech“ ir „Overclockers“ Jungtinėje Karalystėje, jau pradėjo taikyti nuolaidas RTX 4070 modeliams, tačiau jų vis tiek neišpirko.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas