Perkantys kompiuterių dalis internetu turėtų pasisaugoti: internete plinta itin populiaraus „Samsung“ produkto klastotė

Internetiniai sukčiai nuolat randa pačių įvairiausių būdų kaip atgauti patiklius pirkėjus. Niekam ne paslaptis, jog perkant internetu reikia būti itin atsargiems, o tuo įsitikino ir asmuo, bandęs įsigyti „Samsung“ produktą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Perkantys kompiuterių dalis internetu turėtų pasisaugoti: internete plinta itin populiaraus „Samsung“ produkto klastotė

Pasak pirkėjo, „980 Pro“ diskas buvo pristatytas oficialioje „Samsung“ pakuotėje ir turėjo originaliai atrodančius lipdukus, dengiančius valdiklį ir NAND atmintį, kaip ir ant tikro SSD disko. Jame netgi buvo tinkama programinė įranga, kuri, matyt, buvo pakankamai gera, kad suklaidintų „Samsung“ programinę įrangą „Magician“.

Tačiau nulupus lipdukus pasimatė klastotė. Šiame diske įrengtas „Maxio MAP1602A“ PCIe 4.0 SSD valdiklis, o vietoj „Samsung“ nuosavo valdiklio ir naudojama YMTC 128 sluoksnių TLC 3D NAND (X2-9060), vietoj „Samsung“ atminties.

Skirtumai iš karto matomi ir testuose. Jei „Samsung“ disko nuosekliojo skaitymo sparta siekia iki 7 000 MB/s, o nuosekliojo rašymo – iki 5 100 MB/s, tai netikras diskas gerokai atsilieka: „CrystalDiskMark“ disko skaitymo ir rašymo sparta yra atitinkamai apie 4 800 MB/s ir 4 450 MB/s.

Tai dar vienas įspėjamasis pasakojimas apie riziką perkant aparatinę įrangą iš abejotinų pardavėjų, tad nesusigundykite pigesnėmis prekėmis, nes jeigu tai atrodo per gerai, kad būtų tiesa, tai tikriausiai taip ir yra.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas