Reklamos blokavimo apokalipsė „Google“ naršyklėje neįvyko: technologijų milžinė atidėjo didžiulio atnaujinimo išleidimą, sužinokite kas čia vyksta

MiTech.lt

2022-12-17, 16:45

0 komentarų

Naudotojų ir kūrėjų laukiama „plėtinių apokalipsė“ ką tik buvo atidėta. „Google“ pranešė, kad siūlomas perėjimas iš „Manifest V2“ į „Manifest V3“, iš pradžių planuotas 2023 metų sausį, neįvyks naujųjų metų pradžioje.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Reklamos blokavimo apokalipsė „Google“ naršyklėje neįvyko: technologijų milžinė atidėjo didžiulio atnaujinimo išleidimą, sužinokite kas čia vyksta

Kūrėjai turės daugiau laiko prisitaikyti prie naujojo standarto, o „Google“, regis, nori rasti bendrą kalbą dėl V3 nustatytų apribojimų reklamos blokatoriams ir kitiems populiariems „Chrome“ plėtiniams.

Rašydamas kūrėjams, „Google“ atstovas Simeon Vincent teigė, kad bendrovė išgirdo jų atsiliepimus apie „bendrus iššūkius, kylančius dėl perėjimo“ prie „Manifest V3“, „konkrečiai dėl negalėjimo naudotis DOM galimybėmis ir dėl dabartinio griežto plėtinių gyvavimo trukmės apribojimo“. „Manifest V3“ apsunkina reklamos blokatorių gyvenimą tiek, kad tokie populiarūs įrankiai kaip „uBlock Origin“ neišgyvens perėjimo dabartiniu pavidalu.

„Google“ programuotojai „aktyviai ieško sprendimo“, kaip išspręsti „Manifest V3“ taikomus griežtus apribojimus plėtiniams, kartu švelnindami paslaugų darbuotojų negalėjimą naudotis DOM galimybėmis naudojant naują „Chrome 109“ pridėtą „Offscreen Documents API“.

Tačiau laiko diskusijoms turėtų būti pakankamai, nes jau suplanuoti sausio mėnesio eksperimentai, skirti „Manifest V2“ plėtiniams išjungti „Chrome“ išankstinio išleidimo kanaluose buvo atidėti. Patikslintame „Manifest V2“ palaikymo tvarkaraštyje teigiama, kad „Manifest V2“ išjungimo grafikas peržiūrimas, todėl būsimi tikslai – 2023 m. birželis (V2 palaikymo išjungimas stabilioje „Chrome“ versijoje) ir 2024 m. sausis (visų „Manifest V2“ plėtinių pašalinimas iš „Chrome“ parduotuvės).

„Mūsų pagrindinis principas bus suteikti kūrėjams pakankamai laiko atnaujinti ir išbandyti savo plėtinius po šių naujų galimybių įdiegimo prieš išjungiant „Manifest V2“, – sakė „Google“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas