„Samsung“ pristatė naujus LPDDR5X atmintinių lustus: pasiūlys didžiulę spartą ir ženkliai sumažintą elektros energijos sunaudojimą

Lukas Snarskis

2024-04-20, 07:55

0 komentarų

Pietų Korėjos milžinė neseniai pristatė naujuosius LPDDR5X operatyviosios DRAM atminties lustus, pasižyminčius geresniu našumu, didesne talpa ir gerokai mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ pristatė naujus LPDDR5X atmintinių lustus: pasiūlys didžiulę spartą ir ženkliai sumažintą elektros energijos sunaudojimą

„Samsung“ atstovų teigimu, naujieji lustai skirti užtikrinti didesnį našumą ir patikimumą asmeniniuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose, automobiliuose, serveriuose ir kituose gaminiuose. Jie sukurti naudojant 12 nm architektūrą, todėl jie išsiskirs itin kompaktišku dydžiu.

Skelbiama, jog šios mikroschemos gali veikti iki 10,7 Gb/s sparta, t. y. 25 proc. didesne sparta, palyginti su ankstesnės kartos atmintinėmis. Negana to, bendrovė 30 proc. padidino talpą ir pasiekė 32 GB viename korpuse. „Samsung“ atkreipia dėmesį ir į tai, jog dėl to naujieji atminties lustai yra „optimalus sprendimas dirbtinio intelekto erai, kai reikia didelio našumo, didelės talpos ir mažai energijos naudojančios atminties“.

Kalbant apie galią, naujausiuose „Samsung“ LPDDR5X atminties lustuose naudojamos naujos energijos taupymo technologijos, leidžiančios reguliuoti jos suvartojimą pagal konkrečią darbo apkrovą. Be to, juose yra išplėsti mažo aktyvumo režimo intervalai, leidžiantys ilgiau taupyti energiją.

Dėl visų šių patobulinimų naujoji atmintis yra 25 proc. efektyvesnė nei ankstesnės kartos lustai, todėl užtikrina ilgesnį baterijos veikimo laiką ir geresnį našumą.

Pranešama, jog Pietų Korėjos milžinė šiuos naujuosius lustus pradės gaminti antroje šių metų pusėje, kuomet visi procesai bus patvirtinti su gamintojais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas