„Windows“ kompiuterių naudotojai turėtų suklusti: šios programos gali neleisti įsirašyti didžiausio pastarųjų metų atnaujinimo

Lukas Snarskis

2024-04-09, 07:55

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, o dabar ruošiama ir nauja platformos versija.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Windows“ kompiuterių naudotojai turėtų suklusti: šios programos gali neleisti įsirašyti didžiausio pastarųjų metų atnaujinimo

„Microsoft“ šiemet turėtų išleisti „Windows 11 24H2“ operacinės sistemos versiją, kuri jau dabar yra prieinama „Windows Insider“ programos dalyviams. Šis atnaujinimas žada nemažai naujovių, ko, deja, nepasiūlė 23H2 variantas.

Natūralu, kad „Microsoft“ nori užtikrinti sklandų operacinės sistemos veikimą palaikomoje aparatinėje įrangoje ir nesukeltų problemų naudotojams. Dėl šios priežasties bendrovė užblokuos įrenginių su nesuderinama programine įranga, aparatine įranga ar tvarkyklėmis prieigą prie naujosios versijos.

Vokiečių tinklaraštis „Deskmodder“ įsigilino į 26100 sąrankos failą appraiser.sdb ir aptiko, kad „Microsoft“ jį išplėtė naujomis programomis, kurios teoriškai gali užblokuoti jūsų prieigą prie „Windows 11 24H2“ versijos įdiegimo. Į sąrašą įtrauktos tokios programos kaip „StartAllBack“ ir „ExplorerPatcher“.

Pateikiame pilną programų, kurios gali sutrukdyti įsidiegti „Windows 11 24H2“ atnaujinimą:

 • ConisioAdmin.exe (Solidworks PDM)
 • EaseUS Disk Copy.exe (EaseUS Disk Copy aplikacija)
 • ep_dwm.exe (ExplorerPatcher), įtraukta su „Windows 11 22H2“ versija
 • iCloudServices.exe, įtraukta su „Windows 11 23H2“ versija
 • RadeonSoftware.exe (AMD GPU perf settings), įtraukta su „Windows 11 23H2“ versija
 • StartAllBackCfg.exe (StartAllBack), įtraukta su „Windows 11 22H2“ versija
 • Multi-mon + Copilot (Microsoft)
 • MergeSdb (Microsoft)
 • Intel IntcOED.sys (Intel)
 • Intel IntcAudioBus.sys (Intel) (%WinDir%\System32\drivers\IntcAudioBus.sys)
 • Realtek 8192su Wireless USB 2.0 Adapter (Realtek) (%WinDir%\System32\drivers\RTL8192su.sys)

Verta paminėti, kad „Microsoft“ gali blokuoti tam tikras versijas, pavyzdžiui, „Windows 7“ platformai skirtą VLC versiją. Todėl naujesnės šių programų versijos gali puikiai veikti 24H2 versijoje. Paprastai bendrovė savo oficialioje dokumentacijoje informuoja naudotojus apie pagrindinius naujinių blokavimus.

Iki oficialaus „Windows 11 24H2“ versijos išleidimo dar liko keli mėnesiai, todėl tikėkitės, kad „Microsoft“ pateiks daug klaidų ištaisymų, o taip pat gali didėtai ir blokuojamų programų sąrašas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas