„Windows“ kompiuterių turėtojams pasiūlyta nauja galimybė: savo kompiuteryje galite išnaudoti telefono suteikiamus privalumus, sužinokite, kaip tai padaryti

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Nors tai buvo geros naujienos daugeliui, tačiau bendrovė nuolat susiduria su įvairiausiomis nenumatytomis problemomis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Windows“ kompiuterių turėtojams pasiūlyta nauja galimybė: savo kompiuteryje galite išnaudoti telefono suteikiamus privalumus, sužinokite, kaip tai padaryti

„Microsoft“ jau greitai ketina nutraukti „Windows 10“ operacinės sistemos palaikymą, tačiau tai niekaip nepriverčia vartotojų atsinaujinti ir pradėti naudotis „Windows 11“ versija. Dabar aiškėja dar viena naujovė, kurią ketina pasiūlyti ši JAV technologijų kompanija.

„Windows 11“ operacinės sistemos naudotojai jau dabar gali išbandyti naujovę, kuri leis naudoti „Android“ įrenginį kaip internetinę vaizdo kamerą vaizdo konferencijų metu. Ši galimybė šiuo metu prieinama „Insider“ programos dalyviams, o netrukus turėtų būti prieinama daugeliui.

Skelbiama, jog norint pasinaudoti tokia galimybe, jums reikia turėti „Android 9“ ar naujesnę operacinės sistemos versiją naudojantį įrenginį bei būti įdiegus „Link to Windows“ programą. „Microsoft“ pažymi, jog reikalinga 1.24012* arba naujesnė versija.

Jeigu esate „Windows Insider“ programos dalyvis, tuomet jums tereikia nukeliauti „Settings > Bluetooth & devices > Mobile devices“ ir tuomet pasirinkti „Manage devices“. Čia jūs pasirinksite savo „Android“ išmanųjį telefoną ar planšetę ir tuomet gausite to patvirtinimą.

„Microsoft“ atskleidė ir tai, jog naudotojai gali perjungti įrenginio kameras pokalbio metu, taip pat pridėti efektų ir pasiekti naujausias nuotraukas, kurios yra jūsų prietaise.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas