„Windows“ patobulinimai, kuriuos nulėmė naudotojų reikalavimai: kokias naujoves pasiūlė „Microsoft“, atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus

Tomas Eidukevičius

2023-03-05, 12:07

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, o kai kurios iš jų itin nudžiugino „Windows“ kompiuterių savininkus.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Windows“ patobulinimai, kuriuos nulėmė naudotojų reikalavimai: kokias naujoves pasiūlė „Microsoft“, atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus

Nors „Windows 10“ operacinės sistemos versija yra naudojama kas trečiame kompiuteryje, tačiau naujausia „Microsoft“ sukurtos platformos versija taip pat skinasi kelią į žmonių kompiuterius. JAV bendrovė niekada negarsėjo kaip ta, kuri dažnai atsižvelgia į vartotojų norus ir poreikius, tačiau „Windows 11“ pasiūlė nemažai naujovių, kurių pageidavo šios platformos naudotojai.

Šiandien siūlome pažvelgti į 8 naujoves, kurias gavo „Windows 11“, atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus. Visos šios galimybės buvo pageidaujamos vartotojų bei pateiktos „Microsoft“ operacinės sistemos „Feedback Hub“ platformoje.

Dešinysis įrankių juostos paspaudimas, norint atidaryti „Task Manager“

Galimybė paspausti dešinį pelės klavišą ant įrankių juostos tam, kad atidaryti „Task Manager“ langą atsirado su „Windows 11 2022“ atnaujinimu. Už tokios galimybės pridėjimą į operacinę sistemą balsavo daugiau nei 11 tūkst. „Windows“ kompiuterių savininkų.

Skirtukų pridėjimas „File Explorer“ lange

Skirtukų pridėjimas „File Explorer“ lange atsirado 2022 metų spalio mėnesį, tačiau ši funkcija dar nėra iki galo išbaigta. Už šios galimybės atsiradimą balsavo daugiau nei 10,5 tūkst. žmonių, o „Microsoft“ dar stengiasi patobulinti šią galimybę, kad ji būtų patogesnė naudotis.

Vilkite failus į užduočių juostos programas

Dabar galite vilkti failą į atvirą užduočių juostos programą, kad ji galėtų patekti į priekinį planą. Be to, galite vilkti objektą į apatinį dešinįjį kampą, kad perkeltumėte jį į darbalaukį. Už šios galimybės pridėjimą balsavo daugiau nei 8,8 tūkst. žmonių.

Katalogų pridėjimas „Start“ meniu lange


Dar vienas patobulinimas, kuris atsirado su „Windows 11 2022“ atnaujinimu. Tai leidžia „Start“ juostoje suskirstyti greitąsias nuorodas bei programas į katalogus, o už šios galimybės atsiradimą balsavo daugiau nei 7 tūkst. žmonių.

Įrankių juostos laikrodis rodomas visuose monitoriuose

Su „Windows 11“ operacinės sistemos versija atsirado ir galimybę matyti laikrodį visuose prie kompiuterio prijungtuose monitoriuose. Ši naujovė sulaukė daugiau nei 6 tūkst. vartotojų palaikymo, o kompiuteriuose ji atsirado su praėjusių metų rugsėjo atnaujinimu.

Tamsusis režimas „Notepad“ programėlėje

Taip, „Notepad“ tamsusis režimas buvo galimybė, kurios pageidavo vartotojai. Prireikė daugiau nei 5,8 tūkst. balsų, jog „Microsoft“ pasiūlytų šią naujovę. Ji kompiuterius pasiekė 2021 metų pabaigoje.

„Bluetooth“ įrenginių prijungimas, pasitelkiant greituosius nustatymus

Jau kuris laikas „Windows“ vartotojams nebereikia keliauti į nustatymus tam, kad susietų naują įrenginį su savo kompiuteriu. Už tokios galimybės atsiradimą balsavo daugiau nei 4 tūkst. vartotojų, o ji kompiuterius pasiekė su „Windows 11 2022“ atnaujinimu.

Tamsusis režimas „Task Manager“ lange

Taip, ir čia buvo reikalingas „Windows“ kompiuterių savininkų įsikišimas. Daugiau nei 4 tūkst. balsų ir „Microsoft“ pateikė pageidautą galimybę, kuri „Windows 11“ naudojančius kompiuterius pasiekė antroje 2022 metų pusėje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas