„Windows“ vartotojai turėtų būti itin atsargūs: naujausios AMD tvarkyklės gali nulemti didžiulius nepatogumus

MiTech.lt

2023-02-21, 06:35

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujoji platforma pasiūlė nemažai naujovių, tačiau dabar „Windows“ kompiuterių savininkai gali susidurti su rimtomis problemomis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Windows“ vartotojai turėtų būti itin atsargūs: naujausios AMD tvarkyklės gali nulemti didžiulius nepatogumus

Internete pradėjo sklisti nusiskundimai, kad AMD „Radeon Adrenalin 23.2.1“ grafikos tvarkyklė neleidžia užsikrauti „Windows“, todėl kai kuriems tenka iš naujo įdiegti operacinę sistemą. Teorijų apie priežastį yra daug, tačiau pataisomojo sprendimo kol kas nėra.

Nuo tvarkyklės išleidimo Valentino dieną skundai pasirodė „Reddit“, „Twitter“, „ComputerBase“ forumuose ir tikriausiai kitur. Paveikti naudotojai teigia, kad įdiegus „Adrenalin“ tvarkyklę, jie gauna klaidą „Inaccessible Boot Drive“ (nepasiekiamas įkrovos diskas). Kai kurie praneša, kad pasinaudojus „Windows“ sistemos atkūrimu pavyko išsigelbėti nuo būtinybės visiškai iš naujo įdiegti operacinę sistemą.

Oficiali „CapFrameX“ programinės įrangos „Twitter“ paskyra pataria nukentėjusiems asmenims patikrinti savo įkrovos parinktis BIOS sistemoje, įtariant, kad tvarkyklė pakeitė BIOS nustatymus. Kai kurie spėja, kad neseniai atliktas „Windows“ atnaujinimas ne visiškai suderintas su naująja AMD tvarkykle.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas