Kompiuteriai

„Asus“ atskleidžia AMD planus: naujoji „Threadripper 7000“ platforma gali debiutuoti dar šiemet

„Asus“ atskleidžia AMD planus: naujoji „Threadripper 7000“ platforma gali debiutuoti dar šiemet

Pasak Tony Yu iš kompanijos „Asus“, AMD ketina pristatyti savo naują TR5 platformą antroje 2023 metų pusėje. Tai buvo teigiama vaizdo įraše, kuriuo pasidalinta „Bilibili“. Video iš tikrųjų buvo demonstruojamas „Intel Sapphire Rapids WS“ našumas, bet buvo užsiimta ir apie „AMD TR4“ lizdo įpėdinį.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

AMD nebegali naudoti savo senesnės platformos „Threadripper 7000“ serijai, nes jos nepalaiko joks „Zen4“ procesorius. Reikalingas naujo tipo lizdas. Nauja platforma galėtų palaikyti keturių kanalų DDR5 atmintį ir turėti iki 64 PCIe Gen5 linijų, o pažangesnis „Threadripper 7000 PRO“ turėtų palaikyti 8 kanalų DDR5 atmintį ir pasiūlyti iki 128 PCIe Gen5 linijų.

Tokia informacija, kaip branduolių skaičius ar TDP, dar nepatvirtinta. Tačiau viena aišku, kad abi platformos tiesiogiai konkuruotų su atitinkamai „Intel Xeon W-2400“ ir W-3400 serijomis.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas