Kompiuteriai

„Intel“ vadovai norėtų tai pamiršti: paaiškėjo pirmojo ketvirčio finansiniai rezultatai, kurie yra itin prasti

„Intel“ vadovai norėtų tai pamiršti: paaiškėjo pirmojo ketvirčio finansiniai rezultatai, kurie yra itin prasti

„Intel“ pateikė 2023 metų pirmo ketvirčio finansinę ataskaitą. Joje matome, kad „Intel“ per pirmus tris metų mėnesius sekėsi labai blogai, nes pardavimai mažėjo ir kompanija patyrė nuostolių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Per pirmą ketvirtį „Intel“ gavo 11,7 mlrd. JAV dolerių pajamų, o tai yra net 36 % mažiau nei prieš metus. Tokia situacija yra dėl to, nes mažėjo parduodamų procesorių kainos ir mažiau pajamų gavo beveik visi „Intel“ padaliniai.

Pavyzdžiui, „Client Computing Group“, pardavinėjanti procesorius masėms, gavo 38 % mažiau pajamų, o serverių padalinio pajamos sumažėjo 39 %. Gaunant mažiau pajamų „Intel“ žengė į raudoną zoną, kai kalbame apie pelną. Kompanija per ketvirtį patyrė 2,8 mlrd. JAV dolerių nuostolių.

„Intel“ padaliniai:

  • Client Computing Group (CCG), $5.8 billion, down 38%
  • Data Center and AI (DCAI), $3.7 billion, down 39%
  • Network and Edge (NEX), $1.5 billion, down 30%
  • Mobileye, $458 million, up 16%
  • Intel Foundry Services (IFS), $118 million, down 24%

„Intel“ prognozuoja, kad antrame 2023 metų ketvirtyje gaus nuo 11,5 iki 12,5 mlrd. JAV dolerių pajamų. Pilną 2023 metų pirmo ketvirčio ataskaitą galite rasti čia.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas