Amerikiečių laikrodžių gamintojas traukiasi iš išmaniųjų įrenginių rinkos: „Fossil“ stabdo išmaniųjų laikrodžių gamybą, tačiau siunčia pažadą anksčiau produktus įsigijusiems pirkėjams

Amerikiečių kompanija „Fossil“ naujus išmaniuosius laikrodžius paskutinį kartą pristatė prieš kone tris metus, kuomet 2021 metų rugpjūtį debiutavo 6 kartos produktai su „Wear OS“ operacine sistema. Kiek vėliau buvo pristatyta keletas specialaus leidimo įrenginių, tačiau tai ir buvo viskas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Amerikiečių laikrodžių gamintojas traukiasi iš išmaniųjų įrenginių rinkos: „Fossil“ stabdo išmaniųjų laikrodžių gamybą, tačiau siunčia pažadą anksčiau produktus įsigijusiems pirkėjams

Daugelis jau ne vienerius metus laukia septintos kartos „Fossil“ išmaniųjų laikrodžių, tačiau jų mes nebesulauksime. Kompanijos atstovai paskelbė, jog bendrovė traukiasi iš šios rinkos ir daugiau neketina pristatyti jokių naujų produktų.

„Per pastaruosius kelerius metus išmaniųjų laikrodžių rinka smarkiai pasikeitė, o mes priėmėme strateginį sprendimą pasitraukti iš šio segmento. „Fossil Group“ perskirsto išteklius, kad skirtų didesnį dėmesį mūsų pagrindinėms stiprybėms ir plėtosime pagrindinius mūsų verslo segmentus, kurie mums ir toliau teikia didelių augimo galimybių", - portalui „The Verge“ sakė „Fossil Group“ atstovė spaudai Amanda Castelli.

Pirmieji pranešimai apie „Fossil“ pasitraukimą iš išmaniųjų laikrodžių rinkos pasirodė dar praėjusių metų pabaigoje, o galimus pokyčius sufleravo ir kompanijos veiksmai. Amerikiečių sukurtiems įrenginiams buvo taikomos didžiulės nuolaidos kai kuriems produktams, kas jau tada sufleravo apie galimus atsargų mažinimus.

„Fossil Group“ atstovės spaudai teigimu, kompanija skirs pagrindinį dėmesį kitų produktų kūrimui – tai tradiciniai laikrodžiai, juvelyriniai bei odos gaminiai, kurie platinami su šios bendrovės, o taip pat ir licencijuotais partnerių prekių ženklais.

Kompanijos atstovai patvirtino ir tai, jog anksčiau išleisti „Wear OS“ operacinę sistemą naudojantys bendrovės produktai ir toliau gaus reikiamus atnaujinimus. „Fossil“ žada bent kelerius metus trunkantį programinės įrangos palaikymą, kas turėtų užtikrinti sklandų jų veikimą bei gerą vartotojų patirtį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas