Laikrodžiai

Netrukus debiutuos lietuvių pamėgtos „Xiaomi“ apyrankės atnaujinimas: pasirodžiusios nuotraukos atskleidžia netikėtą patobulinimą

Netrukus debiutuos lietuvių pamėgtos „Xiaomi“ apyrankės atnaujinimas: pasirodžiusios nuotraukos atskleidžia netikėtą patobulinimą

Kinijos milžinė „Xiaomi“ jau ruošia naująją „Smart Band 8“ išmaniosios apyrankės versiją, o internete pasirodė ir pirmosios jos nuotraukos. Pasirodę vaizdai atskleidžia, kad pats įrenginys išlaikys tą patį klasikinį dizainą, tačiau pirmą kartą dirželis bus dviejų dalių, o ne viena guminė kilpa.

Kol kas nėra žinomos naujosios apyrankės specifikacijos, tačiau atsižvelgiant į tai, jog ji jau įgauna įvairius reikiamus sertifikatus – pristatymas gali įvykti jau netrukus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-03-03, 23:00

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas