„Apple“ paskelbė naujų planšetinių kompiuterių pristatymo datą, laukiama atnaujintų „iPad Pro“ ir „iPad Air“ modelių

Lukas Snarskis

2024-04-24, 09:00

0 komentarų

„Apple“ yra nepriklausoma įmonė, kurianti beveik visas savo įrenginiuose naudojamas dalis. Tai suteikia jiems aiškų pranašumą prieš konkurentus. „Apple“ negamina savo dalių, o bendradarbiauja su specializuotomis įmonėmis, tokiomis kaip TSMC.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Apple“ paskelbė naujų planšetinių kompiuterių pristatymo datą, laukiama atnaujintų „iPad Pro“ ir „iPad Air“ modelių

JAV technologijų bendrovė naujausias savo planšetes buvo pristačiusi prieš daugiau nei pusantrų metų. Internete jau kuris laikas sklando įvairios kalbos apie naujus „Apple“ planšetinius kompiuterius, o dabar paaiškėjo ir kada įvyks jų pristatymas.

„Apple“ paskelbė, jog naujos kartos „iPad“ įrenginių sulauksime jau gegužės 7 dieną. Spaudos konferencijos pradžia numatyta 17:00 val. Lietuvos laiku, o ją tiesiogiai bus galima stebėti internetu. Informaciją, kaip tai padaryti, vėliau rasite ir mūsų portale.

Tikėtina, jog „Apple“ ketina pristatyti naujos kartos „iPad Pro“ ir „iPad Air“ serijos planšetinius kompiuterius. Būtent apie pastarąją seriją neseniai buvo pasirodę naujos informacijos. Aiškėja, jog naujasis variantas savo galimybėmis gali prilygti net ir „iPad Pro“.

Remiantis naujausia informacija, šiemet pasirodantis „iPad Air“ planšetinis kompiuteris gali pasiūlyti „Mini LED“ ekranų technologiją, kurią naudoja šiuo metu rinkoje esantys „iPad Pro“ modeliai. Šią informaciją pateikė „Display Supply Chain Consultants“ atstovas Rossas Youngas, kuris paprastai yra patikimas tokių dalykų šaltinis.

12,9 colio įstrižainės ekranu aprūpinto „iPad Air“ perėjimas prie „Mini LED“ užtikrintų mažesnį energijos suvartojimą, didesnį ryškumą HDR turiniui ir gilesnę juodą spalvą, lyginant su dabartiniame „iPad Air“ variante esančia IPS LCD technologija.

Nors R.Youngas nieko nepasakė apie būsimajame 10,9 colio „iPad Air“ naudojamą ekrano technologiją, logiška spėti, kad jame vis dar bus naudojamos IPS LCD plokštės, nes 10,9 colio „iPad Pro“, kuriam būtų galima naudoti likusias „Mini LED“ plokštes, nėra gaminamas. Na, nebent „Apple“ nuspręstų mažesnį „Air“ variantą pasiūlyti su kiek didesniu ekranu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas