„Google“ pristatė naująją „Pixel Tablet“ planšetę: aukščiausios klasės techniniai duomenys ir išskirtinis įkrovimo stovas

Lukas Snarskis

2023-05-15, 07:15

0 komentarų

Praėjusią savaitę „Google“ pagaliau pristatė pirmąjį savo sulenkiamą išmanųjį telefoną, o taip pat ir „Pixel 7a“ modelį. Tačiau tai nebuvo vienintelės bendrovės naujienos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Google“ pristatė naująją „Pixel Tablet“ planšetę: aukščiausios klasės techniniai duomenys ir išskirtinis įkrovimo stovas

Kaip ir tikėtasi, JAV technologijų milžinės vadovai pademonstravo ir naująją „Google Pixel Tablet“ planšetę, apie kurią buvo kalbama dar likus porai savaičių iki pristatymo.

Naujoji „Google“ planšetė aprūpinta 10,95 colių įstrižainės LCD ekranu su 2560 x 1600 taškų raiška, o šios panelės ryškumas siekia 500 nitų. Šio įrenginio veikimu rūpinsis „Google Tensor G2“ procesorius, o taip pat ir „Titan M2“ lustas, kuris skirtas prietaiso saugumui pagerinti.

„Google Pixel Tablet“ aprūpinta dvejomis kameromis – viena įmontuota priekinėje dalyje, o kita – nugarėlėje. Abi jos naudoja 8 MP raiškos vaizdo jutiklius. Naujoji planšetė taip pat turi ir pirštų antspaudų jutiklį, kuris įmontuotas įjungimo mygtuke. „Google“ įmontavo ir 27 Wh bateriją, kurios turėtų pakakti iki 12 valandų filmų peržiūroms.

Nesunku nuspėti, jog naujoji „Google“ planšetė veikia su „Android 13“ operacinės sistemos versija, o gamintojas ketina pasirūpinti programinės įrangos atnaujinimais net penkerius metus. Verta paminėti ir tai, jog „Pixel Tablet“ turi keturis garsiakalbius bei tris mikrofonus.

Įdomu ir tai, jog naujoji „Google“ planšetė pirkėjus pasieks su specialiu įkrovimo stovu, kuris turi magnetinį paviršių, o maksimali įkrovimo sparta sieks 15W. Negana to, ši stotelė turi 43,5 mm garsiakalbį. Tokio sprendimo tikslas – suteikti pirkėjams galimybę naudoti planšetę kaip išmanųjį ekraną, tuomet kai ji nėra naudojama jokioms kitoms užduotims atlikti.

Skelbiama, jog pirkėjams bus pasiūlyti du modeliai ir abu jie turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Pigiausias „Pixel Tablet“ modelis kainuos 679 eurus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas