„Realme“ ruošiasi naujos planšetės pristatymui: netrukus debiutuos gerokai atnaujintas „Pad 2“ variantas su geresniu ekranu ir greitu įkrovimu

Lukas Snarskis

2024-04-12, 07:55

0 komentarų

Neįtikėtinus augimo tempus išmaniųjų telefonų rinkoje demonstruojanti Kinijos bendrovė „Realme“ dar 2021 metų pabaigoje žengė ir į planšečių rinką. Tuomet buvo pristatytas pirmasis modelis, tačiau ties tuo kompanijos vadovai nesustoja.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Realme“ ruošiasi naujos planšetės pristatymui: netrukus debiutuos gerokai atnaujintas „Pad 2“ variantas su geresniu ekranu ir greitu įkrovimu

2023 metais „Realme“ oficialiai pristatė „Realme Pad 2“ planšetinį kompiuterį, o dabar ruošiamas ir jo atnaujinimas. Įrenginys bus pažymėtas tuo pačiu pavadinimu, tačiau pasiūlys keletą svarbių atnaujinimų, kuriuos gamintojas atskleidė reklaminiame plakate.

Pranešama, jog naujoji „Realme“ planšetė turės „Wi-Fi“ opciją, nors praėjusiais metais buvo pristatytas tik vienas modelis, kuris atkeliavo su „Wi-Fi“ ir SIM kortelių palaikymu. Įrenginys naudos 8 360 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu.

Gamintojo išplatinta nuotrauka atskleidžia ir tai, jog čia bus naudojama ekrano panelė su 2K raiška ir 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Deja, tačiau kokia bus šio ekrano įstrižainė – neatskleidžiama. Kol kas nėra žinomos ir detalesnės specifikacijos.

Kaip jau minėjome, „Realme Pad 2“ oficialus pristatymas įvyks jau balandžio 15 dieną, o visą naujausią informaciją, kaip ir įprasta, rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas